Opticke varke

Učlanjen(a)
31.10.2011
Poruka
1
a kom muskarcu i ne bi bila najbolja prva slika:???:eeeehehe,skrenucete od tolikog razmisljanja wacko2wacko2wacko2

ewo male pomoci:blum3::beee:
qno2ko.png


Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

33f6h06.gif


Kazu da je ovo jedna od najboljih optičkih varki!
-Balerina se vrti u smeru zavisno od toga koja vam je strana mozga razvijenija! Uz malo koncentracije i skretanja misli možete da promenite smer kretanja balerine! Ako vam ne uspe, pozovite nekog drugog da vam kaže u koju stranu se balerina vrti! Pokušajte i da zatvoite oči na nekoliko sekundi i zamislite da se vrti u drugom smeru pa ponovo pogledajte. Tajna je u podignutoj nozi...

ja nisam uspela da promenim smer,ocito da nemam dovoljno koncentracije...



Ja sam promenila smer, evo ti malo pomoci: Trebas se koncentrisati na podignutu nogu, vrteci se, balerina te zbunjuje i ne znas u kom smeru vrti nogu, kada otkrijes koji je to smer vrti svoju glavu u suprotnom smeru i promenices smer... :yea:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pogledajte neverovatne optičke iluzije ukrajinskog umetnika

Slika koja krije više prizora


[h=1]Pogledajte neverovatne optičke iluzije ukrajinskog umetnika
[/h] I. H. | Foto: Huffington post |


Ukrajinski umetnik Oleg Šupljak majstor je optičkih iluzija koje slika u tehnici ulja na platnu. Kroz strateški postavljene likove, predmete i boje, on je predstavio mnoge istorijske ličnosti, kao što su Darvin, Šekspir i Van Gog.

Na svakoj Šupljakovoj slici prepoznatljiva su najmanje dva prizora. Pogledajte njegovu neverovatnu kolekciju optičkih iluzija.


200703_untitled_ff.jpg




200702_supljak3_ff.jpg


200701_supljak2_ff.jpg


200700_supljak1_ff.jpg


200699_supljak_ff.jpg

 
Natrag
Top