Opticke varke

Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
8
slike za malo koncentracije....

muskarac i njegova fantazija
FREUD%20SIGMUND.jpg

Albert Ajnastajn postaje Merlin Monro(kada se udaljimo nekoliko metara od monitora)
5368_1215408028236_1319888593_601242_6867152_n.jpg

ljudi su ipak istog rasta...fizika..
optvar.jpg



a sada malo talasanja...
Funny_Pictures.jpg


opt2.jpg


casovn10.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
131
Prva je najbolja
a kom muskarcu i ne bi bila najbolja prva slika:???:eeeehehe,skrenucete od tolikog razmisljanja wacko2wacko2wacko2

ewo male pomoci:blum3::beee:
qno2ko.png


Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

33f6h06.gif


Kazu da je ovo jedna od najboljih optičkih varki!
-Balerina se vrti u smeru zavisno od toga koja vam je strana mozga razvijenija! Uz malo koncentracije i skretanja misli možete da promenite smer kretanja balerine! Ako vam ne uspe, pozovite nekog drugog da vam kaže u koju stranu se balerina vrti! Pokušajte i da zatvoite oči na nekoliko sekundi i zamislite da se vrti u drugom smeru pa ponovo pogledajte. Tajna je u podignutoj nozi...

ja nisam uspela da promenim smer,ocito da nemam dovoljno koncentracije...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
a kom muskarcu i ne bi bila najbolja prva slika:???:eeeehehe,skrenucete od tolikog razmisljanja wacko2wacko2wacko2

ewo male pomoci:blum3::beee:
qno2ko.png


Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

33f6h06.gif


Kazu da je ovo jedna od najboljih optičkih varki!
-Balerina se vrti u smeru zavisno od toga koja vam je strana mozga razvijenija! Uz malo koncentracije i skretanja misli možete da promenite smer kretanja balerine! Ako vam ne uspe, pozovite nekog drugog da vam kaže u koju stranu se balerina vrti! Pokušajte i da zatvoite oči na nekoliko sekundi i zamislite da se vrti u drugom smeru pa ponovo pogledajte. Tajna je u podignutoj nozi...

ja nisam uspela da promenim smer,ocito da nemam dovoljno koncentracije...
Kako to da promenis smer nemogu jednostavno tesko je.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
2
Opticka varka sa balerinom nije prava. Napravljeno je tako da se posle nekoliko minuta okretanja u jednom pravcu promjeni smjer okretanja. Ja sam slucajno primjetila jer sam u momentu promjene pravca bas pazila. A da bi provjerili pa pogledajte ponovo s' vremena na vreme (kad se sjetite) i vidjecete da mjenja pravac okretanja.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Opticka varka sa balerinom nije prava. Napravljeno je tako da se posle nekoliko minuta okretanja u jednom pravcu promjeni smjer okretanja. Ja sam slucajno primjetila jer sam u momentu promjene pravca bas pazila. A da bi provjerili pa pogledajte ponovo s' vremena na vreme (kad se sjetite) i vidjecete da mjenja pravac okretanja.
Aaaa primetio sam a sada ima i ova najbolja varka na svetu
Gledajte u ove 4 tacke 30 sekundi a onda lagano pogledajte ka zidu i trepcite
images
 
Natrag
Top