Opisi sebe u nekoliko reci..?

Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
47
Predstavite se drugim članovima.
:yea::yea::yea:

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja se zovem Miroslav Grebenar.Živim u Mrčevcima,malom selu u BIH.Imam 44 godine.Oženjen sam i imam dva sina.
Slušam rock and roll muziku.Poljoprivrednik sam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pozdrav Miroslave yes3
Drago mi je da si napisao nesto o sebi :yea:
Ja sam Ceca a ovde me i vrapci znaju :lol:
Plava sam..nekad zabavna, nekad smor,volim da se salim i skoro nikad nisam ozbiljna.:???:
Koliko je to dobro,toliko ponekad to isto, nista ne valja :acute:
Ako ti nesto zatreba slobodno pisi rado ce ti bilo ko od nas izaci u susret :D
 
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
47
Drago mi je što smo se upoznali šezdeset deveta Ceco.Pa zar toliko Ceci ima na ovom forumu.Kao što vidiš,imam i ja smisao za humor.
Piši i ti meni.A gdje je to u Nečijem srcu?Nikad nisam čuo za taj grad?Vidimo se!!!suicide
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Drago mi je što smo se upoznali šezdeset deveta Ceco.Pa zar toliko Ceci ima na ovom forumu.Kao što vidiš,imam i ja smisao za humor.
Piši i ti meni.A gdje je to u Nečijem srcu?Nikad nisam čuo za taj grad?Vidimo se!!!suicide
To mi je tajna sifra msm broj 69 kao sto je Bond 007 yes3
Lokacija jeste neobicna ali znam da sam tamo :???:
Drago mi je da si saljivdzija :)
Obozavam vesele i raspolozene ljude :D
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Neki su vec skapirali ko je ova tiha, mala ,a za one koji nisu evo par reci: komunikativna, skromna, volim druzenje i razmene misljenja na SF. Ovde sam stekla nekoliko dobrih sagovornika,pa i prijatelja, oni znaju ko su, a da ih jako volim mozda ne znaju, ali evo sad znaju OBOZAVAM IH!
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Pridruzujem se klubu malih plavih smile3
konf.br.38. vesela,komunikativna,volim umjetnost,slikarsvo,humor( i sve sto vole mladi :D)
ne volim nepravdu,i pokusavam je ispraviti gdje god mogu.obitavaliste:srbija i bosna trenutno,
Zasticena po svim propisima i zakonima,ko polarni medved:D
Endemska vrsta,uspevam tamo gde mi je dobro
skola srednja (uzaludna),vecinom samouka-zivotna skolayes3
Valda je to dovoljno za biometrijski pasos i sengen ??

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Smeđokosa, zeleno-smeđih učiju za koje kažu da ubijaju:D, inteligentna, tvrdoglava, duhovita, impulzivna, znam biti agresivna (samo na riječima ;)), znatiželjna... dosta?
Volim čitati, pisati, plesati, putovati, smijati se, volim more, proljeće, šetnje, maštanje... :)

Predivan opis jedne pozitivne osobe,koja je u vecini slucajeva iskren prijatelj.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top