Ophođenje na forumu

Član
Učlanjen(a)
24.01.2010
Poruka
667
Dragi forumaši,ima nas ovde raznih.
Svako ima neko svoje mišljenje i došao je da učestvuje u diskusijama.
Molim vas da se setite svaki put pre nego napišete neki komentar prvo ovih reči.


Јаков, глава 3
9. Њиме благосиљамо Бога и Оца, и њиме кунемо људе, који су створени по обличју Божијем.
10. Из једних уста излази благослов и клетва. Не ваља, љубазна браћо моја, да ово тако бива.


Upućujem ove reči podjednako svima ,reči su iz Biblije koja nam je svima zajednička.
Odmerite svoje komentare pre nego što ih pošaljete.
Ima ovde na forumu divnih i načitanih ljudi i uvek je lepo saznati nešto novo.Stvarno mi je drago da ste tu i da možemo ovim putem da se upoznamo i razmenimo mišljenja.
I još jedna molba,ako kopirate neke tekstove trudite se da citati nebudu jako dugački nego stavljajte u citat samo ono što je najvažnije a na kraju dodajte i link na kome može ceo tekst da se pročita.

Pozdravljam ovom prilikom sve sagovornike na forumu i naravno našeg uvek budnog urednika.
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Mislim da je komentar na mestu..treba imati meru u svemu..i nismo mi tu da imamo ista mišljenja i iste poglede i da se oko svega slažemo ali kultura komunikacije trebalo bi da postoji i da se neguje i da se uči....urednik se uključuje svakako ali mogao bi i ranije a ne kad padnu teže reči...ili prosto to izbrisati...to je moj predlog izbrisati sve komentare koji se ne odnose na datu temu jer ako otvorite temu koja vas interesuje i onda imate komilu nepovezanik komentara..i ličnih prepucavanja....još jednom hvla na podsećanju DA NEGUJEMO KULTURU KOMUNIKACIJE
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ima nas svakakvih. Neki su ovdje da se zabave i druže, neki da pored toga i nešto nauče, a neki da liječe komplekse i kojekakve frustruacije. Sa takvima je teško. Kao i u realnom životu, - gdje postoje ljudi sa kojima se nemoguće družiti, tako je i ovdje. Neki prosto ne umiju da se druže, ne umiju da vode normalan dijalog i normalnu polemiku, da sučeljavaju mišljenja i stavove i da pri tom maksimalno poštuju svoje sagovornike. Izgleda da takvi svoju misiju na ovom Forumu vide kao šansu da što više provociraju i samo prorvociraju. To su evidentno iskomplesirane ličnosti.
Mislim da je najbolji način da ih se smiri, potpuno ih ignorisati. Što im više pokušavate ukazati na neprikladost njihovog ponašanja, oni su sve gori.
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2010
Poruka
28
ima nas svakakvih. Neki su ovdje da se zabave i druže, neki da pored toga i nešto nauče, a neki da liječe komplekse i kojekakve frustruacije. Sa takvima je teško. Kao i u realnom životu, - gdje postoje ljudi sa kojima se nemoguće družiti, tako je i ovdje. Neki prosto ne umiju da se druže, ne umiju da vode normalan dijalog i normalnu polemiku, da sučeljavaju mišljenja i stavove i da pri tom maksimalno poštuju svoje sagovornike. Izgleda da takvi svoju misiju na ovom forumu vide kao šansu da što više provociraju i samo prorvociraju. To su evidentno iskomplesirane ličnosti.
Mislim da je najbolji način da ih se smiri, potpuno ih ignorisati. što im više pokušavate ukazati na neprikladost njihovog ponašanja, oni su sve gori.


слажем се у потпуности међутим видим да се понекад и помало претерује са ваше стране , треба допустити свима једнаке репере, а са онима који их се после одређеног времена санкционисања не придржавају треба бити мало драстичнији!
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Niko na forumu ne moze da kaze da nisam bio ok prema njemu/njoj.

Mozda Car Kole,ali jbg :-D
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Niko na forumu ne moze da kaze da nisam bio ok prema njemu/njoj.
Mozda Car Kole,ali jbg :-D

Mislim da si malo van price. Ovo je iz razloga koji necu pomenuti ali ljudi koji su kroz to prosli znaju o cemu se radi. Nije samo o opstem ponasanju na Forumu Vajb. Ja se iskreno nadam da vise nece dolaziti do takvih ispada a narocito ne u ovom delu Foruma.
 
Natrag
Top