Opera--Problem

Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Evo ovako...kada hocu da postavim post mogu da pisem ali nemogu da stisnem naprimer bold i da podesavam velicinu slova i tako to...xD
Zna neko kako to da resim...!
To mi se inace i pre desavalo...pa sledeci put kad upalim kompjuter sve je opet normalno...!
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ne moze ti to biti do Opere.....Jel ti se desavalo u Mozili??
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Dešavalo se (doskora) i meni,ali je instaliranje najsvežije postojeće verzije (onih koje nisu beta-verzije) + odgovarajućih flash/shock-plejera rešilo problem.
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Imam poslednji update....I sad sam instalirao shockwave i flash player...I nista se ne desava...
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Kukiji,Java,zakrpljen Win ?
Ponekad pomaže i log-out sa sajta (,pa log-in).Ako koristiš sendboksovanu Operu (kao ja),probaj da obrišeš sadržaj "piš-piš" kutije (delete contents---delete sandbox).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Kukiji su omoguceni...sacu javu da probam...

Dodato posle 38 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Nece ni to :(
 
Poslednja izmena:
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Kod mene na Operi sve ide kao podmazano. Možda on misli da obliku naslov posta?? Koliko znam , to se ne može, ali možeš formirati tekst u postu!
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ma ne,pre bih rekao da čovek,kada postavi kursor miša na željenu opciju (boldovan tekst,podvučen tekst...),klikom na levo dugme ne može i da je aktivira (željena opcija "ne registruje" klik miša,barem je tako kod mene bilo).
LongLife,probaj da proveriš direktno na Opera-sajtu (,a ne iz brouzera,tj.ne preko ---help--check for updates) postoji li verzija novija od one koju trenutno voziš .
Druga stvar - možda je vreme za "prolećno spremanje" Opere : settings-preferences-advanced-history...clear (posećene i zapamćene adrese) + empty content (kaše).Potom se izloguj sa sajta,pa ponovo uloguj (sa kucanjem pass-a).
Moja greška - htedoh reći : a) izloguj(odjavi) sa sajta b) proveri/očisti Operu v) uloguj(prijavi) se ponovo
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top