OpenWrt 2wan-a?

Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
Pozdrav, interesuje me da li je ikako moguce povezati 2 modema na ruter nasao sam za tp link 740n openwrt firmware odradio sve instalirao u njemu i multiwan ali ne znam da podesim pa me zanima zna li neko kako podesiti 2 internet konekcije na jednom ruteru. jer on ima 1wan i ostalih 4lan ulaza pa me zanima kako izmeniti neki od ta 4 lana u wan2 i da ih sabira i salje npr na 1lan kabal ili uopste preko wifi-a. npr 10+10brzina i salje 20 preko wifi-a?
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2011
Poruka
14
Mozes li ti meni pomoci da uklonom OpeWrt, Imam Liksys 160N V3 ruter,instalirao sam openwrt bez problema ali kada hocu da vratim liksys frimware izlazi mi neki eror,zato sto je u bin formatu a treba biti u trx. Bio bih ti jako zahvalan kada bi mi pomogo,Linux nije moja jaca strana.
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Pozdrav, interesuje me da li je ikako moguce povezati 2 modema na ruter nasao sam za tp link 740n openwrt firmware odradio sve instalirao u njemu i multiwan ali ne znam da podesim pa me zanima zna li neko kako podesiti 2 internet konekcije na jednom ruteru. jer on ima 1wan i ostalih 4lan ulaza pa me zanima kako izmeniti neki od ta 4 lana u wan2 i da ih sabira i salje npr na 1lan kabal ili uopste preko wifi-a. npr 10+10brzina i salje 20 preko wifi-a?
Ne mozes da sabiraš brzine,mozes da rutiraš protok tipa da ti facebook idepreko jednok neta a torent preko drugog.
 
Natrag
Top