Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Na oglasima se prodaju i kupuju telekomovi set top boxovi za IPTV.Da li ovi uređaji,kupljeni na divlje, mogu da se koriste?Predpostavljam da mogu ako je uredno aktiviran izlaz na modemu,da li je potrebno setovanje boxa ili radi bez toga.Mene zanima zbog RF izlaza jer novi modeli koje nude nemaju RF izlaz.Pozdrav

Ručno setovanje LAN portova je moguće, i pravo da ti kažem lako je. Ali ako nemaš puštenu uslugu od strane provajdera(u ovom slučaju Telekoma), nećeš moći da koristiš IPTV, logično. Funkcioniše isto kao i ADSL, isti su uslovi za korišćenje.... Model amino 125 je imao RF. Bolje pitaj u poslovnici, da li imaju još ovih uređaja, da li možeš da koristiš, jer se svaki uređaj registruje u sistemu. A ovi što su u prodaji, možda su izbrisani iz sitema... Možeš da probaš, ili da pitaš.... Ne verujem da ćeš dobiti nešto precizniji odgovor ovde na forumu.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
32
zna li neko sta bi sa pinkom rekose 100 kanala do nove godine i nista a sa novom hoce li biti deo ponude openiptv
 
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
14
Je l' moze neko da mi kaze da li je moze da se strimuje IPTV na lap topu putem wi-fi?
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
imam ja iptv već dve godine skoro, sigurno nešto najbolje što postoji kod nas trenutno
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Jel mi moze ko pomoci sa kodom za televizor Schneider, sve sam kodove probao ali ni jedan ne odgovara, za IPTV!
Ovo sam prepisao sa poledjine TV-a!
Schneider Electronic GMBH - Germany
SCENARIO 29M321
Ident No - 80208
 
Natrag
Top