Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
10
Opel omega 2.0i problem sa paljenjem.Nakon stajanja 1 dan ili više upali jedva da okrene jednom ili dvaput odnosno super pali.Tako i kad je ugrijan.Ali kad se vratim sa treskave ceste jer tu nema asfalt već dosta rupa i kamenja i kad auto stoji par sati vrti 4-5 puta i vrti dosta brzo.Inače motor nikad nije vrtio brzo nego nako srednje.Promjenio sam nove kablove od svjećica, relej pumpe goriva ali isti problem.Molim za pomoć možda je neko imao sličan problem ili sa sličnim simptomima.Auto odlično radi na leru i dobro prima gas ima snage.
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
21
Kakav ti je akumulator i u kakvom su stanju stubici i klemne to pregledaj prvo i ako nema razlike rastavi alnaser pregledaj ga verovatno istrosene caure
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2013
Poruka
10
Hvala na odgovoru.Jedno pitanje ako su čaure istrošene od alnasera dali bi onda brzo vrtio.Danas sam probao upalit vrti 2 puta i ništa stanem ponovo okrenem kljluč upali odmah.Probao sam akumulator nije on isto je.
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
21
Pa ako su caure istrosene rotor stuže o stator i normalno je da ce alnaser sporije i teze vrteti.
 
Natrag
Top