Opcije na Mozili ne reaguju

Član
Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
122
Poštovani,
imam Win XP i kada otvorim pretraživač pa u glavnommeniju odem na Tools, pa na Options, odmah me vrati na Desktop. Znači, automatski izađem sa interneta. Da l je ova opcija negdje blokirana ili šta?. Takođe ništa ne mogu da instaliram-ama baš ništa. Restartovao LAP, refrešao Firefox, ali ništa. Danima pokušavam da instaliram Flash Player, ali ne ide (isto me vrati na Desctop) i mozda sam u tim pokusajima nešto isključio-uključio-neki blokator?
Pomozite.
Hvala na odgovorima,
LP
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Iskreno receno pre nego sto dobijes i procitas odgovore mogao si uraditi reinstalaciju i resiti problem, mnogo je brze.

Pre svega da li imas administratorski nalog i da li si proverio sistem nekim anti virusom?
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
122
Riješio sam: desni na ikonicu firefoxa, Propertis, Compatibility i isključio Compatibility mode.
Admin nalog nema, a provjerio sa Avast i Malwary. Niti jedan nije mogao naci moju gresku, jer ovakve viruse niti jedan antivirus ne moze pronaći. Sam pap, sam se ubio.
Zahvaljujem
LP
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Poštovani,
imam Win XP i kada otvorim pretraživač pa u glavnommeniju odem na Tools, pa na Options, odmah me vrati na Desktop. Znači, automatski izađem sa interneta. Da l je ova opcija negdje blokirana ili šta?. Takođe ništa ne mogu da instaliram-ama baš ništa. Restartovao LAP, refrešao Firefox, ali ništa. Danima pokušavam da instaliram Flash Player, ali ne ide (isto me vrati na Desctop) i mozda sam u tim pokusajima nešto isključio-uključio-neki blokator?
Pomozite.
Hvala na odgovorima,
LP

Baš kao što reče @DoMoga , kakve veze ima nemogućnost instalacije ostalih programa sa FF....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Poštovani,
imam Win XP i kada otvorim pretraživač pa u glavnommeniju odem na Tools, pa na Options, odmah me vrati na Desktop. Znači, automatski izađem sa interneta. Da l je ova opcija negdje blokirana ili šta?. Takođe ništa ne mogu da instaliram-ama baš ništa. Restartovao LAP, refrešao Firefox, ali ništa. Danima pokušavam da instaliram Flash Player, ali ne ide (isto me vrati na Desctop) i mozda sam u tim pokusajima nešto isključio-uključio-neki blokator?
Pomozite.
Hvala na odgovorima,
LP

Jedino ako si ulogovan preko Guest naloga tada nemas mogucnost da instaliras bilo sta mozes samo da pokreces programe
Kao sto Do moga rece to nema veze sa fire foxom instalacija programa!
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2012
Poruka
122
Baš kao što reče @DoMoga , kakve veze ima nemogućnost instalacije ostalih programa sa FF....
Da pokušam pojasniti: imao sam 2 problema (jedan ne funkcioniše Options u FF i to je riješeno preko FF kako je opisano.Drugi problem je bila nemogućnost instaliranja Flash Playera koga sam imao preuztegog u Downloads-u. To sam riješio tako što sam opet desnim kliknuo na njegovu ikonicu u Downloads-u, pa Propertis i dole mi je pisalo Unblock i tu sam kliknuo, nakon čega sam uspio instalirati.
Prikačiću sliku izgleda
http://www.datafilehost.com/d/0425a696
LP
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top