Online takmičenja

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ako neko zna neko takmičenje online, neka postavi sajt, i naravno gde ima nagrade: :)

evo ima na
Kod:
www.sigurica.com
takmičenje treba da se uplati 100 din + PDV i mesec dana se možete takmičiti, 1 tip dnevno, svakog meseca nagrada za najboljeg je 200 evra

ima i na još jednom forumu
Kod:
www.burek.com
takmičenje

Recite ako znate još neko ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.01.2009
Poruka
28
Re: Online takmi?enja

http://www.wagerline.com/
Ovde ima mali milion nagradnih igara (free registration). Ono sto je problem je sto je isplata nagrada ogranicena na US zemlje i Kanadu. No, postoji resenje i za to: registrujte se, ostavite adresu prijatelja koji zivi tamo (ako ga imate), igrajte, pobedite i verujte u postenje pomenutog prijatelja.
Jedna od najatraktivnijih igara je "Survivor" gde od ponude americkih sportova, dnevno mozete da odigrate samo jedan pick, a sledeci mozete narednog dana ili najkasnije za sedam dana. Nagrade:
:arrow: najuspesniji takmicar u mesecu..............1000 $
:arrow: 17 vezanih pick-ova.............................1000 $
:arrow: 21 vezan pick....................................25000 $
:arrow: 25 vezanih pick-ova..........................100000 $

Pored ove igre, u sekciji "League Champions" takodje ima dosta igara podeljenih po sportovima, gde su nagrade manje, ali ne i male. Uostalom pogledajte pa cete se snaci.

Moj trenutni niz u "Survivor"-u je 5. Jos "samo" 20 do glavne nagrade. :shock:

Jos nesto vazno za "Survivor", promasajem krecete ponovo od nule. :oops:

Srecno!
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2009
Poruka
28
Re: Online takmi?enja

www.wettportal.com
U sekciji "betgame" imate klasicnu kladionicu. Pobednik na kraju meseca dobija uplatu od 200 Eur u nekoj od online kladionica koje su sponzori takmicenja, ali je dobra stvar sto prvih 20 mesta dobija uplatu (od cetvrtog do 20. mesta po 20 Eura). Lako je za snalazenje i za igru.

Srecno!
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2009
Poruka
22
Re: Online takmi?enja

Da li isplate vaze i za nas u Srbiji?
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Re: Online takmi?enja

stozoran je napisao(la):
www.wettportal.com
U sekciji "betgame" imate klasicnu kladionicu. Pobednik na kraju meseca dobija uplatu od 200 Eur u nekoj od online kladionica koje su sponzori takmicenja, ali je dobra stvar sto prvih 20 mesta dobija uplatu (od cetvrtog do 20. mesta po 20 Eura). Lako je za snalazenje i za igru.

Srecno!

Moj brat je bio za februar na 2. mestu i trebo da dobije 50 evra kredita na onom sajtu besplatno da kupuje i dobio je znate šta ... jedno veliko ništa
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
omg... Najbolje ides u kladionicu i kladis se, a za te pobednike imate i vako.. Dal vam je tesko da ustanete sa stolice ? :) Znaci da sam protiv ovoga!!!
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2012
Poruka
5
Na www.mojtip.com ima nagradna igra svake godine u stilu tipovanja.
jedna po;inje 08.02.2014.-te ali prvo morate imati 10 postova na Forumu da bi ste ucestvovali.
 
Natrag
Top