Online kupovina

Učlanjen(a)
24.12.2014
Poruka
3
Pozdrav svima

Interesuje me da kakva iskustva imate sto se tice online kupovine?Od skoro imam aktiviran racun i karticu za kupovinu preko interneta.Posto sam sportista, fudbaler, hteo sam da kupim kopacke.Uspeo sam da pronadjem zanimljive modele na TotalSport-u.Imaju i malo skuplje kopacke, ali takodje imaju i modele cije su cene pristupacne.
Da li je neko od vas kupovao online od njih i kakva iskustva ima?
Hvala puno na odgovoru.
 
Učlanjen(a)
24.12.2014
Poruka
3
Izabrao sam kopacke i vec porucio preko online podavnice TotalSport-a.Platio sam online, dobio sam podrsku mail-om,
ljudi se bas trude da izadju u susret maksimalno i da sve lepo objasne.Posto stizu u roku od 24 sata, ocekujem ih sutra.Javljam kako sam prosao :).
 
Učlanjen(a)
24.12.2014
Poruka
3
Pozdrav

Evo da javim utiske kao sto sam obecao.Kopacke su mi stigle.Sve je odlicno, nemam nikakvu zamerku.Cak sam ih i slikao i okacio ovde na forum.Na sajtu je to ovaj model Nike Mercurial Vapor SG Pro.Velicine su dobro konvertovane, kopacke su mi stigle posle 36 sati.Sve pohvale za TotalSport.
Nike Mercurial.jpg
 
Učlanjen(a)
24.02.2015
Poruka
1
Evo i mene na pravom mestu :).

Vec bih trebao zameniti stare kopacke novim i hteo sam da kupim preko neta. Ne bih isao po prodavnicama i gubio ceo dan - da budem i ja moderan i idem u stopu sa vremenskim trendovima :). Vidim da je gore sportista356 spomenuo e-prodavnicu http://www.totalsport.rs/ i da je covek zadovojan. na njihovoj Fb strani sam video da ljudi koji su kupili kod njih nemaju nikakvu zamerku. Interesuje me sledeca stvar: u cemu je razlika izmedju kupovine online karticom i placanja pouzecem? Ako se ja odlucim da kod njih kupim, odnosno platim pouzecem, imam li ja neke dodatne troskove sem one regularne cene kopacki? Od drugih sam cuo(ali za neke druge firme) da placanje pouzecem ume da bude mnogo skuplje(nego placanje karticom).
sportista356, moze li informacija iz prve ruke? Hvala unapred na odgovoru.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Ima i ovdje online prodaja samo zavisi od iznosa imaš besplatnu poštarinu inače je oko 20E.
Kod:
http://www.sportsdirect.com/mens/mens-football-boots
 
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
134
Narucivao sve i svasta jednom me samo prevarili za 50€ umesto telfona dobio bocicu sa vodom...ali previse pozitivnih iskustava
 
Natrag
Top