Omiljeni filmovi iz detinjstva

Član
Učlanjen(a)
04.01.2013
Poruka
0
Trazio sam na netu filmove davno zaboravljene brace MARKS,ali nisam nasao.Mislim da su bolji od Dzeri Luisa!
 
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
34
Omiljeni crtani filmovi iz detinjstva su mi : Zmajeva kugla , Nindža kornjače , Tom i Džeri , Diznijevi crtani , Blinki Bil , Štrumfovi , Denis Napast , Duško Dugouško , Vitez Koja , Robin Hud , Lepotica i Zver , Panter Panta , Betmen , Himen , Snežana i sedam patuljaka , Mumijevi , Alfred Džonatan Kvak , Digimoni , Iznogud , Sandokan , Talični Tom , Lav Leo , Konanove Avanture , Knjiga o džungli , Supermen , Voćkice , Tom Sojer , Mece Dobrići , Pera Detlić , Anabelina želja , Pokahontas , Bezrepi Pera , Flintstons , Snupi , Najlepše bajke sveta , razni kratki crtani filmovi koji su se vrteli na RTS-u , Bogati Riči , Cipelići i naravno Simpsonovi koje gledam još uvek jer su i za mlade i za stare.

Omiljeni igrani filmovi iz detinjstva su mi : Užička Republika , Kozara , Operacija Beograd , Mi nismo anđeli , Crni bombarder , Dobar,loš,zao , Ko to tamo peva , Balkan Ekspres , Sahara(tv film sa Džejms Belušijem) , Pet paračke priče , Od sumraka do svitanja , Desperado , Četiri sobe , Moć oružja , Goldfinger ,Samo dvaput se živi , Špijun koji me je voleo , Terminator 2 , Smrtonosno oružje svi delovi , Nindža kilinci , Profesionalac(sa Žan Renoom) , Klopa na točkovima , Snajperista , Hong Kong 97 , Progonjen (sa Kristoferom Lamberom) , Policijska priča 3 , Znam šta ste radeli prošlog leta, I dalje znam šta ste radeli prošlog leta , Tri muškarca i noga , Tri brata , Gremlini i ceo serijal filmova Lude godine .

Omiljene igrane serije iz detinjstva su mi : Gore Dole , Otpisani , Povratak otpisanih , Priče iz radionice , Zaboravljeni , Kasandra , Ljovisna , Svetac , Povratak sveca i Mr. Bin.
 
Natrag
Top