Olja Bećković ne želi Maju Nikolić u svojoj emisiji?

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Olja Bećković ne želi Maju Nikolić u svojoj emisiji?​

Olja-Beckovic-i-Maja-Nikolic.jpg
Voditeljka je ocenila da takva emisija ne bi imala smisla​

Pop pevačica Maja Nikolić, protiv koje je pokrenuta tužba zbog antisemitskih izjava u rijalitiju “Dvor”, poželela je da gostuje u emisiji “Utisak nedelje” na B92 autorke Olivere Bećković, saznaje Press.

Međutim, do realizacije nije došlo zbog toga što je voditeljka ocenila da takva emisija ne bi imala smisla.

“Zvala sam Olju i predložila joj da gostujem u njenoj emisiji, da bih javnosti konačno objasnila o čemu se radi i da stavim tačku na tu priču. Međutim, ona mi je rekla da je cela afera oko moje situacije previše medijski naduvana i da nema potrebe da se i ona bavi time”, kaže Maja i dodaje:

“Ja i Miloš Bojanić smatramo da je krajnje vreme da se obustavi nepotrebno širenje vesti dok sud ne donese poslednju reč. Još uvek nisam dobila poziv za saslušanje, a kada to bude, rado ću se odazvati jer i dalje tvrdim da sam nevina”, smatra pevačica.

Maja kaže da je oduševljena emisijom “Da, možda, ne”, koja se u petak uveče pozabavila između ostalih i njenim slučajem i tvrdi da nije ljuta na voditeljku Oliveru Kovačević, koja ju je u jednom segmentu emisije isprozivala. Olivera je, naime, u svom stilu prokomentarisala da pomenuta pevačica verovatno nema pojma ko su ljudi koji su nas bombardovali.

“Emisija je bila odlična i ja se ni u jednom trenutku nisam osećala prozvanom. Ali ako joj je namera bila da me uvredi, to je njen problem”, rekla je Nikolićeva.

Izvor: Press
 
Natrag
Top