Ogroman lag u cs 1.6

Član
Učlanjen(a)
20.01.2013
Poruka
5
Evo ovako...Igram cs vec oko 2 godine i sve je radilo bez problema.I tako ja jedan dan krenem da igram CS kad ono laguje nenormalno ne mogu da pucam.Nekad mi i ping bude veliki,a nekad sasvim normalan a lag bas veliki.Nekad mi se pojavljuje i u desnom uglu Warning:Cl_FlushEntityPacket i onda mi zabode igrica.Sto se tice fps-a zakucan je na 100 i ne mrda.Imam net 2mb/s.Ne bi trebalo da je do neta jer mi je do pre 2 meseca radilo ekstra.Skenirao sam i komp nema nikakvih virusa,reinstalirao CS vise puta ali opet isto,a i kad igram pogasim sve downloade ,skype i ostale djavole.
Pomozite ako kako znate pls.
Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
42
Evo ovako...Igram cs vec oko 2 godine i sve je radilo bez problema.I tako ja jedan dan krenem da igram CS kad ono laguje nenormalno ne mogu da pucam.Nekad mi i ping bude veliki,a nekad sasvim normalan a lag bas veliki.Nekad mi se pojavljuje i u desnom uglu Warning:Cl_FlushEntityPacket i onda mi zabode igrica.Sto se tice fps-a zakucan je na 100 i ne mrda.Imam net 2mb/s.Ne bi trebalo da je do neta jer mi je do pre 2 meseca radilo ekstra.Skenirao sam i komp nema nikakvih virusa,reinstalirao CS vise puta ali opet isto,a i kad igram pogasim sve downloade ,skype i ostale djavole.
Pomozite ako kako znate pls.
Hvala unapred.

Cuo sam da Hostovi menjaju nesto na serverima i da ce da traje nekih mesec dana.
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2013
Poruka
5
Stanje se nista nije promenilo...Na koji god udjem server laga mnogo a kad pitam ostale na serveru svi kazu da nikom ne laga....Jako me nervira jer je do nedavno extra radilo ...
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2013
Poruka
5
Da li je moguce da niko nema odgovor tj. niko ne moze da mi pomogne? Nerviram se izgubih zivce
-.-
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2013
Poruka
5
Ljudi dal ce neko da mi pomogne lag se ne smanjije.pomagajte ako boga znate pls !
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
Ima dosta razloga zbog odvijanja ovog problema. Mozda se neki drugi kompjuteri kace na tvoj internet pa usporava, a mozda i ti koristis vajrles sto je lose za igrice. Takodje mozda imas viruse u kompjuteru, probaj da skeniras sa dva antivirusa da nadjes to. Probaj da u konzoli u igrici upises ''cl_cmdrate 30'' i ''cl_updaterate 20'' mozda ce pomoci jer ako su ti brojevi ko tog cl preveliki za tvoju konekciju doci ce do problema.
 
Natrag
Top