Održan karneval brodova, pa onda koncert, žurka i vatromet Foto

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Održan karneval brodova, pa onda koncert, žurka i vatromet Foto




Izvor: Blic M.S. | 02. 07. 2011. - 23:00h
cat_icn_more.png
00:34h | Foto: M.Jošida

BEOGRAD - Beogradski karneval brodova svečano je počeo danas oko 17.30 sati muzičkim programom na bini kod Beton hale. Specijalno ukrašeni brodovi krenuli su oko 18.30 u vožnju od Brankovog mosta do Ušća i nazad.

155072_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-16_ig.jpg

155076_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-10_ig.jpg

155071_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-08_ig.jpg

155077_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-15_ig.jpg

155074_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-21_ig.jpg

155073_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-20_ig.jpg

155070_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-07_ig.jpg

155069_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-05_ig.jpg

155067_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-01_ig.jpg

155066_beogradski-karneval-brodova-foto-m-josida-13_ig.jpg


Karneval su svečano otvorili perkusionisti Muzičke škole “Stanković”, a nakon njihovog nastupa posetiocima se obratila i kraljica karnevala Monika Sužnjević.

- Počastvovana sam što sam izabrana za kraljicu karnevala i trudiću se da tokom godine obavljam svoje dužnosti kako treba - rekla je ona.

Na karnevalskoj bini nastupila je pozorišna trupa "Saša i družina", a nakon njih i plesna grupa "Lotos", kao i igrači iz Kulturno-umetničkog društva Abrašević.

U isto vreme, posetioci su mogli da uživaju u džet ski atrakcijama na vodi.

- Saznala sam za karneval od prijatelja koji su ovde volonteri i nisam se pokajala što sam došla. Ostaću sigurno do kraja da vidim šta će se sve dešavati - rekla je Beograđanka Andrea.

Posle glavnog programa počela je karnevalska žurka, a nakon toga i koncert grupe Bajaga i instruktori.

Manifestacija se završila spektakularnim vatrometom oko 22.30, nakon čega je sledio nastup di-džejeva.

Moto ovogodišnjeg karnevala brodova je "Vreme je za reke - Kod srećne bove", a ovom manifestacijom bi trebalo da se promoviše kandidatura Beograda za kulturnu prestonicu Evrope 2020. godine.
 
Natrag
Top