Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Evo mene...muci me nesanica...smaram se razmisljam da udaram glavom u zid(opet)ali ubice me moji ako ostane fleka krecili su...
Bas sam nesto bezze i zao mi sto je Bleki otisao....(msm nisam ja zbog toga bezze i ne muci me nesanica zbog toga nego da ne idem dublje u probleme svoje)...
Elem malo je ljudi njega ovdje shvatalo sta on zeli reci...Svi mi tu nekako citamo povrsinski,a njegovi postovi su bili zapravo malo "dublji"...ako ko razumije sta hocu da kazem (nisam ni ja sigurna da sebe kontam)...:dntknw:Istina imao je i on neke svoje bubice(ko ih nema),ali mislim da niko nije zasluzio da bude onako bukvalno otjeran sa foruma...:dwarf:ima i gorih morate priznati koji imaju vise zivota od Blekijeve macke...i proganjaju...(ne kazem da mi i oni nisu dragi na neki nacin svoj bolesni)...:vampire:
Eto ja msm da je ovo druga tema koju sam otvorila imala sam ja toga jos ali crvendac me zna po dupliranju jbg...nisam kriva ja...:jester:
Ova nije dupla sigurno....:dirol:
Meni je neobicno bez Blekija on je ovde bio dezurni...sad cu ja da ga mjenjam sa mojom insomniom...:diablo:
Na'ebali ste:alien:(salim se):give_heart:
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
nemam pojma ni ko je taj bleki ni ostali, ali da nije malo bzv da se opterecujete virtuelnim prijateljima (sorry ako gresim)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Elem malo je ljudi njega ovdje shvatalo sta on zeli reci...Svi mi tu nekako citamo povrsinski,a njegovi postovi su bili zapravo malo "dublji"...ako ko razumije sta hocu da kazem (nisam ni ja sigurna da sebe kontam)...:dntknw:Istina imao je i on neke svoje bubice(ko ih nema),ali mislim da niko nije zasluzio da bude onako bukvalno otjeran sa foruma...:dwarf:ima i gorih morate priznati koji imaju vise zivota od Blekijeve macke...i proganjaju...(ne kazem da mi i oni nisu dragi na neki nacin svoj bolesni)...:vampire:

Nije malo ljudi ovde koji shvataju,nego je malo onih koji imaju potrebu da pošto po to post-uju... A,njegovi "duboki" postovi su zaista nešto neverovatno...:stupid: Kad je tako extra pametan i "dubok" - kako nije mogao da skonta onaj klip Escape from New York???
Kako neko može da te otera sa foruma?? Osim ako te ne BANuju... Ja sam mu napisao ranije u temi Napetost na forumu da je taj njegov odlazak isto kao da hoćeš samoubistvom da ostaviš cigare...

DonMilan je lepo rekao u ovom post-u ranije i to je to...
Njegova je jedina "greška" što je glumatao ovuda ne znam ni ja šta i kad mu je neko na to skrenuo pažnju - odlepio čovek! Mojne mu je jako dobro rekao jedanput da su mnogi sa njim kao OK,a iza ledja mu se smeju! To je potpuna istina...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Evo mene...muci me nesanica...smaram se razmisljam da udaram glavom u zid(opet)ali ubice me moji ako ostane fleka krecili su...
Bas sam nesto bezze i zao mi sto je Bleki otisao....(msm nisam ja zbog toga bezze i ne muci me nesanica zbog toga nego da ne idem dublje u probleme svoje)...
Elem malo je ljudi njega ovdje shvatalo sta on zeli reci...Svi mi tu nekako citamo povrsinski,a njegovi postovi su bili zapravo malo "dublji"...ako ko razumije sta hocu da kazem (nisam ni ja sigurna da sebe kontam)...:dntknw:Istina imao je i on neke svoje bubice(ko ih nema),ali mislim da niko nije zasluzio da bude onako bukvalno otjeran sa foruma...:dwarf:ima i gorih morate priznati koji imaju vise zivota od Blekijeve macke...i proganjaju...(ne kazem da mi i oni nisu dragi na neki nacin svoj bolesni)...:vampire:
Eto ja msm da je ovo druga tema koju sam otvorila imala sam ja toga jos ali crvendac me zna po dupliranju jbg...nisam kriva ja...:jester:
Ova nije dupla sigurno....:dirol:
Meni je neobicno bez Blekija on je ovde bio dezurni...sad cu ja da ga mjenjam sa mojom insomniom...:diablo:
Na'ebali ste:alien:(salim se):give_heart:
Preboleces to ipak sada bez blekija moramo se snaci sami.A sta biste rekli kada bih ja otisao???
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
To bi tek ovaj forum zavilo u crno.

Što se tiče Blekijevih "dubokoumnih", mislim da su imali dubinu septičke jame.

Nemoj PIGGY tako :) obećala si ili to više ne važi otkad je otišao.
U stvari, mislim da bi ti jedina mogla da ga nateraš da se vrati ali i istovevremeno da obećaš da ga nećeš prozivati jedno 10 dana yes3
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Zao mi je sto je otisao ali to je bila njegova zelja. Izgledace surovo ovo sto cu napisati. Koga nema bez njega se moze.
 
Natrag
Top