Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
9864,
Dok ne nakupim 100 postova ne mogu videti neke postove u "medija centru" - linkovi za IPTV tv uglavnom.
A ti kuckas zato sto volis da brojis?:)))
 
Učlanjen(a)
20.10.2014
Poruka
79
jel´me zezas ili je to stvarno negdje na forumu? :confused:
da ja volim da brojim al posto ti trebaju ti postovi onda hajde udarit cemo svakodnevno dok ih ne skupis :)
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Ne zezam te:)) Ti linkovi za tv kanale se, ako su vidljivi svima (i ljudima koji imaju 0 postova) onda presele po svim TV forumima, a kad nastane navala na neke linkove...oni kao i da su mrtvi...odnosno pocnu da seckaju, ne rade dobro i na kraju crkavaju. Tako da su modovi dosli na ideju da neke linkove puste u "slobodnu prodaju", a neke, nazovimo ih "ekskluzivnijim" stave iza neke "zavese" kroz koju mogu da vide jedino oni koji imaju vise od 100 postova. Svi ti linkovi imaju odredjeni rok trajanja...sto ih manje ljudi koristi...duze se mogu koristiti i duze ostaju "kvalitetni". Nadam se da sam uspeo da ti objasnim:)

Eto nakupio sam:)
Da ne zaboravim...
9863
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.10.2014
Poruka
79
e sad mene prosto znatizelja pojede i hocu i ja da vidim o cemu je rijec :rolleyes:

super kad si nakupio sad ili mi pomozi da i ja nakupim ili pricaj o cemu je rijec :p

9862
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
Evo, odes ovde
Kod:
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-6842#post-1678482
...i neki linkovi su ti vidljivi, ali neki su skriveni...dok ne sakupis 100 postova, razumes?
Tako sprecavaju kradju i sirenje boljih, kvalitetnijih linkova za neke TV kanale po svim mogucim TV forumima i slicno, a opet omogucavaju nekoj ekipi, koja dokaze da je voljna da ostane ovde na duze vreme, da nadje neke solidne linkove za raznorazne Tv kanale...od BBC-a do ne znam ni ja kakvih sportskih, filmski, dokumentarnih i slicnih kanala.

Linkove koje vidis (iskopiras i otvoris u VLC plejeru) i pravis plejliste...koje mozes da koristis da gledas TV kanale preko kompa bez vecih problema..i za Dz. Naravno, ti kanali "zive" ogranicen period vremena...i onda Jovo-nanovo.

9861:)
 
Natrag
Top