Odakle ste?

  • Beograd

    Votes: 34 26,6%
  • Novi Sad

    Votes: 7 5,5%
  • Niš

    Votes: 4 3,1%
  • Kragujevac

    Votes: 3 2,3%
  • Subotica

    Votes: 0 0,0%
  • Leskovac

    Votes: 5 3,9%
  • Zrenjanin

    Votes: 4 3,1%
  • Smederevo

    Votes: 4 3,1%
  • Pančevo

    Votes: 4 3,1%
  • Kruševac

    Votes: 0 0,0%
  • Čačak

    Votes: 3 2,3%
  • Valjevo

    Votes: 3 2,3%
  • Kraljevo

    Votes: 1 0,8%
  • Šabac

    Votes: 0 0,0%
  • Vranje

    Votes: 0 0,0%
  • Užice

    Votes: 2 1,6%
  • Novi Pazar

    Votes: 2 1,6%
  • Sombor

    Votes: 0 0,0%
  • Zaječar

    Votes: 2 1,6%
  • Nekog dvadesetog...

    Votes: 50 39,1%

  • Total voters
    128
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Dobro, ne iz provincije.
Nego iz "unutrašnjosti".

Da se ne nađete "prozvanim".

Ja se ne osećam klasičnim Beograđaninom već samo jednim njegovim brojem iz mnogo razloga koje sam ovde neću da iznosim, a glavni krivac za većinu razloga je politika.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Mars68 ja nisam mogao da biram gde ću da se rodim. Da sam rođen kao Musliman u Bangladešu svoju zemlju i grad bi opet najviše voleo.
Rodio sam se u Beogradu i njega volim.
Kažeš da u Beogradu ima smoga. U pravu su. Jer u Beogradu na 1.500.000 (samo grad) stanovnika ima 500.000 vozila.
Ni u ostalim velikim gradovima Evrope nije zagađenje ništa manje. Pa ljudi bez problema mogu da se truju u Parizu, Londonu, Madridu i gde hoće.
Naravno da voliš svoj grad. Ja nemam ništa protiv Beograda.
Što se tiče smoga - gde ga nema?
Samo sam htela da kažem da se sećam mirisa Beograda iz tog vremena.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro, ne iz provincije.
Nego iz "unutrašnjosti".

Da se ne nađete "prozvanim".

Ja se ne osećam klasičnim Beograđaninom već samo jednim njegovim brojem iz mnogo razloga koje sam ovde neću da iznosim, a glavni krivac za većinu razloga je politika.

Ma sve je ok...u pravu si...politika...nećemo da se zameramo yes3
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
23
Da sam znao da ima tu tako puno emocija nebi zapoceo taku temu.

:) hajmo ma malo dalje za jednoga stranca koji bi grad jos trebo da vidim sem ljepoga beograda i Novoga Sada i onoga maloga gradica
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
23
Pa Kragujevac, zna se!:smile:

vazi .........sta je tebi tu najdraze mjesto ili najljepse da se treba da se obidze

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Srpski Srednjovekovni utvrdjeni gradovi.................na toj sliki .............koji to grad i rijeka?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
vazi .........sta je tebi tu najdraze mjesto ili najljepse da se treba da se obidze

Ima dosta kulturnih i istorijskih spomenika, nekoliko muzeja... Šumarice su tužne ali i lepe... Dva jezera...
Sam centar nosi neku prisnu atmosferu. Kad sam se doselila, osećala sam se dobrodošlom.
Ima još toga ali ja sam se već pozdravila na drugoj temi, pa ako te kasnije bude još nešto zanimalo,
pisaću.:hi:
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
23
Ima dosta kulturnih i istorijskih spomenika, nekoliko muzeja... Šumarice su tužne ali i lepe... Dva jezera...
Sam centar nosi neku prisnu atmosferu. Kad sam se doselila, osećala sam se dobrodošlom.
Ima još toga ali ja sam se već pozdravila na drugoj temi, pa ako te kasnije bude još nešto zanimalo,
pisaću.:hi:

naravno da me zanima i pisemo se
 
Natrag
Top