Od zle žene ni bog te ne može sačuvati...

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Vise su zene podmukle i zle nego muskarci

Jesu Ulke ali su podmukle i zle uglavnom prema drugim ženama a mnogo rjeđe prema muškarcima.

Moraš biti totalni kreten ili svinja pa da zaslužiš žensku osvetu. Ali su zato prema drugim ženama nemilosrdne čim nešto osjete... na prvu.

Meni žene nikada u životu nisu nanjele zlo i Bog ne treba da me čuva od zlih žena, a od zla u ženi sposoban sam da se čuvam sam, dobro ga amortizujem i pretvaram u dobro za sebe. Žene nemaju problem sa sujetom i povrijeđenim ponosom kada ih muškarac razoruža.

To im godi.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Jesu Ulke ali su podmukle i zle uglavnom prema drugim ženama a mnogo rjeđe prema muškarcima.

Moraš biti totalni kreten ili svinja pa da zaslužiš žensku osvetu. Ali su zato prema drugim ženama nemilosrdne čim nešto osjete... na prvu.

Meni žene nikada u životu nisu nanjele zlo i Bog ne treba da me čuva od zlih žena, a od zla u ženi sposoban sam da se čuvam sam, dobro ga amortizujem i pretvaram u dobro za sebe. Žene nemaju problem sa sujetom i povrijeđenim ponosom kada ih muškarac razoruža.

To im godi.
Pa ja necu ni da se zenim samo zato sto su neke zle
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pa ja necu ni da se zenim samo zato sto su neke zle


Joco, ti si još mali i ne lupaj glavicu o tome, nego navali na učenje.
Šta bi, najavljuješ odlazak, pa ne silaziš s foruma?! K'o da si estradna zvezda koja najavljuje odlazak po 20 godina pa na tome zarađuje kintu.
To što zle tete rade još uvek nije tvoja briga. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
22
Која је разлика да ли је у питању зла жена или зао мушкарац? Не зна се шта је горе од та два...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mogu sačuvati sam sebe jer, možda ja ne znam koliko je ona stvarno zla ali je činjenica da ni ona ne zna koliko ja ustvari zao mogu biti .... Mač sa dve oštrice .... ;)
 
Natrag
Top