octagon 1008 hd

Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
molio bih za pomoc ako neko zna kako ubaciti enigmu 2 u resiver octagon 1008 hd trenutno je u njemu originalni softver
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Da li si ti siguran da je u pitanju linux resiver?Jer je to uslov za enigmu2.Ja sam malo gledao i vidio sam da ima raznih verzija tih risvera od fta do linux.Za linux vidim da moze openatv image,hdmu i aaf team e sada treba da vidis tacnu oznaku tvog resivera.
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
hvala ti drug na odgovoru al rjesio sam jeste linux i ubacio sam enigmu 2 pkt hiperion v4,5 i stvarno je je najbolji image a imao sam na dreamboxo sve i openpli i newenigmu2 al mi se ova enigma najvise dopada radi kao singerica hvala ti enigma je na usb-u jer je prevelika za flas memoriju 32mb a enigma je 46mb
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Baza PKT je OpenPli image cudo su ti poljaci.Zanima me kojim alatom si sredio usb da bi instalirao enigmu2?
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
AAF recoveri tols za atemio 700 to je isti alat i za octagon sa njim sam instalirao maxibot u flas pa sam onda sa maxibot instaler programom formatirao usb i napravio 3 particije i sa njim sam instalirao enigmu 2 na usb al sam tek tada imao probleme kako pokrenuti resiver da botaa sa usb stika a ne sa flasa i onda na prekidac ima zadi na boxu palis i drzis taster dovn i dodje izbornik flas usb1,usb2,usb3 i biras uglavnom dosta slozeno za uraditi al uspio sam
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Zato sam te i pitao,jer cim sam vidio da je aaf team radio image za tvoj resiver da je komplikovano do bola.Znam za to jer sam se mucio ranije sa tim alatom ima jos jedan mislim da se zove create mini.Sada mozes jos neki image instalirati nesto poput multiboota pa testiraj cisto da vidis kako to radi malo sporije ce ti se dizati enigma2 ali bitno je da radi.Iskreno ja sam izgubio volju na risivera tog tipa jer se uvjek desi nesto da nece da radi kako treba za razliku od resivera tipa dreambox,v plus,lx ,xtrend itd.Tako da znam koliko je to tesko ali sada sam siguran da poznajes dobro ovu materiju.
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
imam ja i dreambox 800hd clone al mi ovaj octagon bolje radi i za nepovjerovati brzi je od dreamboxa instalirao sam na njega iptv player i u tom playeru je desetak plugina cak ima i filmovita filmove vrti bez ikakvih problema yutube radi odlicno i ja sad vise gledam televiziju preko android tv boxa i to je zakon orion aplikacija radi odlicno ovde u bih imamo i moja web tv koja na androidu isto radi odlicno al ono kad nemas sta raditi malo trazenja lista ,ispitivanje mogucnosti resivera dobro dodje
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
jos da navedem za create mini jedva sam ga nasao za skinuti sa neta i na kraju nece da prepozna usb al nisam ni morao da ga koristim jer u alatu aaf maxibot instaler kad ga pokrenes i logujes se sa njim na box on prepozna usb koji je vec ustekan u resiver desni klik na usb i pojavi se prozor za particiranje usb-a mozes maximalno 4 particije stim sto na zadnju ne mozes staviti image znaci mozes 3 enigme razlicite staviti na stik ,jos me je zezao net framevork kad sam instalirao maxibot u flas jer je bio originalni softver u resiveru imao sam framework 3,0 i dok god nisam ubacio 4,0 za win 7 nisam mogao instalirati maxibot a on je u aaf alatu uglavnom juce sam citav dan izgubio dok sam to rjesio onda sam ubacio free c liniju i max tv hrvatski radi odlicno mozda sam i pogodio dobru liniju
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Sto se tice Iptv playera imam ga i ja na DM800 HD se(filmovita ,yifui ostalo) ali mi se desava da me u sred filma izbaci van pretpostavljam da je zbog losijeg interneta.Koja brzina downloda je kod tebe?AAF recoveri tools je zahtjevao rs 232 kabal?Da li si morao mac adresu ,tacnu ip adresu i gateway da upisujes da bi uspostavio komunikaciju sa boksom znam da tu ima veliki problem bar je tako kod sh4 resivera bilo da mogu da se poremete bootargsi sta bukvalno znaci da boks nece da boota ali ima laksi alat nije za mipsel resivere a zove se SH4 STB Admin Tool Morly i s njim se sve radi preko mreze.
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
okrenuo antenu na helas i nece da mi rade domaci kanali prva,rts1 i ostali ustvari rade al seckaju a nije do linije sta moze da bude
 
Natrag
Top