Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

Ocenite nov izgled foruma od 1 do 5 !

  • 1

    Votes: 42 8,9%
  • 2

    Votes: 16 3,4%
  • 3

    Votes: 42 8,9%
  • 4

    Votes: 95 20,2%
  • 5

    Votes: 276 58,6%

  • Total voters
    471
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Gledam nešto, i vidim da uglavnom sa peticom, eventualno četvorkom, ocenuju članovi sa korisničkim nivoom od 0, 1, 2% i slično, a ovi sa većim procentom lošijom ocenom. To dovoljno govori samo za sebe.
Ali, onaj koji je ovo pravio vodio se, izgleda, krilaticom, "na mladima svet ostaje".
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Pa da, isto kao sto ima takvih "matorih" clanova kako ti kazes, koji su se registrovali jos nekoliko puta samo da bi dali ocenu 1.
Necu da ih spominjem, znaju oni ko su. To ne vredi ni komentarisati, to je jako tuzna prica.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
...to je jako tuzna prica.

Samo se vi smejte, ova priča ima tužan kraj (7,5 minut video klipa). smile3

[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/R4_Cz5Skcyc&amp;hl=en_US&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param>[raw]<embed src="http://www.youtube.com/v/R4_Cz5Skcyc&amp;hl=en_US&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Meni je ovaj novi izgled prejak. Zato ide 5 (Dao bi i više ali šta ću nema).
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Dadoh 5. :D Očigledno je da se administracija trudi da forum bude što bolji.
Ogrešiću se, ako dam išta ispod petice.
''Bledunjavost'' mi savršeno odgovara.

... mislim da smo se sad već svi navikli na nov izgled foruma ...

... sve čestitke i pohvale zasluženima ... :)
 
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
154
Khm..pa forum kao forum od mene prolazna ocena ,aj neka bude 3
Ali logo :???: čemersuicide_fool-edittuga suicide2 užas.
Font totalno promašen,ako je trebao da upućuje na opuštenost ima mnogo lepših rešenja.Zatim ona druga žaba gore kukuu.....kapiram da je samo opušteno slogan foruma ali ova deluje preterano opušteno tj kao da je otegla papke pa visi nad natpisom Forum,nad našim glavama.

Po mom mišljenju prethodni vam bio bolji pošto sam ja za jednostavniju varijantu,ovaj je sav nakinđuren ko baba seljanka za subotnju pijacu,kičerica.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Khm..pa forum kao forum od mene prolazna ocena ,aj neka bude 3
Ali logo :???: čemersuicide_fool-edittuga suicide2 užas.
Font totalno promašen,ako je trebao da upućuje na opuštenost ima mnogo lepših rešenja.Zatim ona druga žaba gore kukuu.....kapiram da je samo opušteno slogan foruma ali ova deluje preterano opušteno tj kao da je otegla papke pa visi nad natpisom Forum,nad našim glavama.

Po mom mišljenju prethodni vam bio bolji pošto sam ja za jednostavniju varijantu,ovaj je sav nakinđuren ko baba seljanka za subotnju pijacu,kičerica.
ahahahahaha komsija .... koj si ti lik ;) bas me nasmeja .... upravu si skroz

btw ... te zabe su i ruzne ... izgleda da staffovci mnooogo vole zablje batake hihihi
 
Natrag
Top