Obični i neobični

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Primetio sam da se u globalu momci kod devojaka sortiraju u obične i neobične...Evo sad sam video i u temi "sta volite najvise" jedna devojka je navela -obične muškarce...Mene zanima,ako može neko od ženskadije da objasni kakvi tu to obični a kakvi neobični?
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Pa obicno su neobicni svi koji iskacu iz okoline (ili su frikovi ili cool )kako kazu klinci. Oni obicni su obicno oni koji se ne uklapaju u poglede i drustvo prvih navedenih;
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Obicni valjaju neobicni ne:D
Obicni su opusteni,drustveni,postuju zene(obicni su oni koji posjeduju kvalitete jednog muskarca)
Neobicni su sve suprotno...
Ako pricamo o tome sto je djevojka rekla da voli obicne...
E sad situacija moze biti i skroz obrnuta ako se gleda s drugog aspekta...
Joj majko pitanja....a tek odgovora zbunih sama sebe...mo's me ubit' ako znam sta sam htjela reci:mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ja sam oduvek hteo da budem neobičan,jer to automatski znači da sam unikatan...Zašto bi devojka volela nekoga koji liči na svakoga...Onda nema razloga da voli samo njega ,može voleti sve oko njega jer je isti sa okolinom...uklapa se...A opet ja mogu da budem običan kad poželim :D
Nadam se da ste skontali.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja sam oduvek hteo da budem neobičan,jer to automatski znači da sam unikatan...Zašto bi devojka volela nekoga koji liči na svakoga...Onda nema razloga da voli samo njega ,može voleti sve oko njega jer je isti sa okolinom...uklapa se...A opet ja mogu da budem običan kad poželim :D
Nadam se da ste skontali.

I ti se nesto zbunjIVas ko i ja:???:
Ali skontan si....neka tebe tako....unikatnog:heart:a opet tako obicnog:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ako mene neko pita...a pita..yes3
volim neobicne muskarce..posebne po necemu ..unikatne..da li je to poseban smisao za humor koji kontamo oboje..da li je to neobican nacin iskazivanja ljubavi..da li je to neobicna boja ociju..da li je to neobicnost u obicnosti kao sto je skromnost..takve muskarce zovem dijamantom ali nebrusenim..takvi su retkost i sve ono sto volis u jednom bicu.
Obicni muskarci su mi smor..dosadni i neinteresantni..
Devojka koja je rekla da bi htela jednog sasvim obicnog momka mislila je verovatno na one vrline koje su sada jako retke..a to je paznja ,skromnost,romanticnost..ljubav i neznost koja je poklonjena samo njoj i nikom vise..nekada je to bilo obicno a sada naci tako nesto je vrlo tesko..jer svi hoce da budu neobicni ali u negativnom kontekstu..sto ludje to bolje..sve sami extremi..
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
ja se 100% slažem sa cecom...
kad djevojka kaže da voli obične momke,samo hoće da kaže koliko je skromna i kako joj izgled i neke posebne osobine nisu bitne...mada,znajući nas...sve je to laž...sve mi volimo da kraj sebe imamo posebnog i neobičnog dečka,kakvog niko nema...:)
 
Natrag
Top