O ovoj seks pozi najviše maštaju i žene i muškarci, ali ih je sramota da je uopšte pomenu

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978

O ovoj seks pozi najviše maštaju i žene i muškarci, ali ih je sramota da je uopšte pomenu


pexels-yan-krukau-5217103-750x430.jpg

Foto:pexels/Yan Krukau

Retko kada se žene i muškarci u nečemu dogovore, ali zanimljivo je da su to uspeli sada, kada su morali da odgovore o kojoj seks pozi najviše maštaju.
Istraživanje u kojem je učestvovalo 2.000 pripadnika oba pola, različite seksualne orijentacije, pokazalo je da najviše ljudi mašta o pozi na stolu – u kojoj jedan partner sedi na ivici stola a drugi penetrira stojeći.

Zanimljivo je da je ova poza dobila podjednak broj glasova i kod gej, hetero i biseksualnih parova.
Takođe, ovo je poza koju većina ispitanika nije isprobala u praksi zbog raznih razloga, jedni tvrde da ih je sramota da je uopšte pomenu, drugi navode da nemaju uslove za nju (ne žive sami u kući ili stanu i slično).

Takođe, nisu svi spremni za otvoren razgovor o seksu, naročito na početku veze, a u obzir treba uzeti i činjenicu da su u 75 odsto slučajeva muškarci ti koji iniciraju priču o novim pozama.

Zanimljivo je da se na drugom mestu nalazi poza “69”, što samo pokazuje da još od vremena seksualne revolucije tokom sedamdesetih godina prošlog veka, ona ne gubi na svojoj privlačnosti.

(Krstarica.com)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Brateee a šta da kažemo mi kojima su sve poze najomiljenije poze? A? ;) :mig: :) Mi nijesmo izbirljivi.:mig:;):cool::give_r::give_r::give_r:Mi obožavamo poze naročito one iz Kama Sjutre. ;);):):):give_r::give_r::give_r::give_r::give_r:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ma meni je bilo čudno da je onu prvu toliko malo ljudi probalo, a kao, svi je žele. Kad nešto želiš - probaš.
Nemam problema s tim, probala sam sve što sam želela. :cool: :give_r:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ma da, ekspert... Danas su devojčice od 15 godina veći eksperti nego mnoge žene od 40. Sve je otišlo dođavola.
Nisam ekspert, samo volim da se igram, pa sam dosta i istraživala. Ali, igra još nije gotova... :mig::give_r:
A što se tebe tiče - tako si sam odabrao. :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja sam barem tako odabrao medjutim ima mlogo njih "bojica" koje bi voleli da su uljane bojice ali se Tamna Strana Sile pobrinula za to da budu srećni i ako su mesečari. Šekš jedared mjesečno. I to ako imaju sretće. Medjutim Tamna Strana Sile nije milostiva kao ja. ;) :) :cool:

Uzgred ima video na Twiteru da te našmejem u kome žena tuži lekare jer poslije operacije muž neće više da spava sa njom.
Doktori odgovaraju: "Ali gospodjo mi smo mu samo korigovali vid.";):);):give_r::give_r::give_r::give_r::give_r::give_r:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Siroma' čovek, nije mu lako. :beee:

To k'o oni što su se posvađali jer je ona htela kremu od 65 eura, a on gajbu piva od 15.
I kaže ona: "Ali ja to radim jer hoću da izgledam lepo za tebe".
A on će na to: "Pa i ja pijem, da bi ti izgledala lepo za mene". :roll:

E baš smo grozni. :D:give_r:
 
Natrag
Top