O čemu najčešće lažemo

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
O čemu najčešće lažemo

Kurir



Najnovija istraživanja pokazala su da više od trećine ljudi laže o svojim godinama, seksualnom iskustvu i konzumiranju alkohola.

Stariji su potencijalnim partnerima rekli da imaju manji broj godina, dok su mlađi sebi dodali poneku više.

Kad je reč o broju seksualnih partnera, muškarci obavezno preuveličavaju cifru, a žene su sklone tome da prećute nekoliko imena.

Ostale laži vezane su za konzumiranje alkohola, izgovore za izostanke s posla i kilograme.


Da li lažete? U kojim prilikama?
Ja lično, radije prećutim nego da slažem. A lažem jedino kad mislim da bi istina nekoga mogla da povredi više od bezazlene laži. A Vi?

 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ne od svega gore navedenog nemam potrebe za laganje,i uopšteno sam iskrena tako da i ne znam baš lagati,nego sve što imam za reći reći ću iskreno i u oči,e jedino što mogu reći da slažem jeste kada me npr.zove drugarica da izađemo a meni se ne ide...e onda slažem da me boli glava ili nešto slično.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
I slag'o si čak i to da lažeš čim zineš! :lol:
Dovija se ali mu ne ide pa to ti je :) :dntknw:

Ne od svega gore navedenog nemam potrebe za laganje,i uopšteno sam iskrena tako da i ne znam baš lagati,nego sve što imam za reći reći ću iskreno i u oči,e jedino što mogu reći da slažem jeste kada me npr.zove drugarica da izađemo a meni se ne ide...e onda slažem da me boli glava ili nešto slično.

Ja baš u takvim situacijama najčešće ne lažem kad mi se ne ide tako i kažem, zato ispadnem šaban, pa se posle on(a) ljute.
Ovako uopšte desi se da slažem ali u situaciji kada smatram da je to u svrhu ostvarenja nekog višeg interesa i mog i osobe kojoj je laž saopštena tako da time niko ne gubi :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Lažem kada treba...nekad istina ne treba da se sazna...bar neko vreme.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Lažem, naravno! Nekad sitno, nekad malko krupnije, da! Samo se trudim da tom svojom laži nekoga ne povredim, ne služim se tom vrstom laži! Najčešće lažem kad trebam sebe da "izvučem" iz neke neprijatne situacije, i tim gestom "pomažem" sebi, zbog takve laži niko ne trpi! Možda posao, ali njega neće da zaboli... :)
I da se ne lažemo, svi lažu, samo neko neće to da primeti ili neće da prizna... :blum3:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
ne umem da lazem. pokusavao sam par puta ali cim pocnem odmah me uhvate. valjda zaboravim sta sam rekao pa promenim

a ovo sto se alkohola tice, to nemam sta da lazem. osvojio sam prvo mesto na BeerFestu ovde kod nas pretproslog leta - popio sam vise od 50 piva za jedno vece
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top