nvidia geforce gt 710

Učlanjen(a)
22.08.2014
Poruka
20
Nanovo sam instalirao sistem i opet isto.Graficka je stara oko 2 meseca.Znaci ono radi sve normalno i odednom pojavi se crn ekran oko 3 sekunde i pojavi ovo Bez naslova.jpg evo i danas opet isto.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Koji drajver koristis nakon reinstalacije? Da li si instalirao OS preko postojeceg ili od nule? Postoji mala sansa da je u pitanju ozbiljniji problem ali verovatnije je samo software u pitanju.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Ako je zaista sve kao sto kazes i ako su podesavanje kartice "fabricka" onda ti je "zapala mala sansa" :) i sledi ti zamena kartice.

Reci nam jos samo da li se problem javlja nasumicno, bez obzira da li nesto radis (mozda neki specifican program ili igra) ili ne.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Instaliraj stariji drajver...Nekada to pomogne.

Evo link sa svim drajverima za tvoju karticu pa instaliraj stari drajver ali taj koji sada imaš deinstaliraj iz Safe Mode sa programom koji sam već prije okačio u istoj temi.

Kod:
http://www.nvidia.com/download/find.aspx

Capture.PNG

Ovo je link za Win 7 32 bita...Shvatio sam da je taj sistem, ako nije izaberi tvoj sistem i skini drajver.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.09.2016
Poruka
7
Ova sila zatvara programi koji koriste OpenGL kao što je Photoshop. Imam instaliran vozače i riješili problem.
 
Natrag
Top