ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Oni koji koriste xbmc znace o cemu se zapravo radi......

Nalog traje 7 dana i onaj koji sam ja kreirao i slao istice mislim da sutra.....Ako zelimo da se organizujemo i gledamo dugacko ovaj vrhunski premijum addon onda nije lose da ucestvujemo u dogovorima i ne pucamo telefonske brojeve uzalud.....

Znate i sami da se mora registrovati na tom sajtu i prilikom registracije staviti validni telefonski broj na kome dobijate aktivacioni kod za 7 dana gledanja.....Naravno vise njih moze koristiti jedan isti user i pasword pa zato nije na odmet da budemo racionalni.....


Posto sutra istice nije na odmet da se meni javi na privatnu poruku jedan dobrovoljac koji hoce ustupiti broj za registraciju naredna 7 dana......Tako ce biti zagarantovana diskrecija,jer cu ja napraviti nalog sa levom email adresom i jedino cu ja znati o kom se korisniku radi a ostalima samo prosledjivati user i pasword......

Ili jednostavno sve da odradi taj dobrovoljac,verifikuje nalog sa kodom koji dobije na mobilnom i meni prosledi user i pas koji cu dalje prosledjivati kome treba i tako u krug da svi koji gledamo ucestvujemo u tome i menjamo se svake nedelje po jedan....

Posto se javi dobrovoljac ja cu napisati u temi ovoj da je resena iduca nedelja i mirni smo 7 naredna dana......pa tako u krug dok traje tako.....



POSTO SUTRA ISTICE SADA JE POTREBAN JEDAN DOBROVOLJAC .....
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Ja napravio nalog al kad sam ukucao moj broj da mi stigne kod pisalo je da nemam kredita... To se naplacuje ili?
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
6i9tmg.jpg
eto nece... kad kliknem na request izadje mi no credit left... :/ A broj je moj... ako uspem nesto bicete obavesteni...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Meni takodje javlja gresku bilo koji broj da ubacim dali Srpski,Hrvatski,Bosanski,Svedski......

Mislim da je trenutno zatvorena verifikacija jer kada se zatrazi kod klikom na dugme startuje se iverifikacioni prozor,tako da nece da moze bar ne za sada.....Tako je kod mene trenutno........probajte ,pa ako neko uspe neka javi da ne trosimo brojeve uzalud.........
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
E u persun, znao sam da je mnogo dobro da bi trajalo :gl_sigh:, probacu ja sutra, ako uspem dajem ti boki user i password.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ja to ne gledam,al kad bude bilo potrebno racunajte na 5 brojeva od mojih ukucana,znaci vise od mjesec dana gledanja ntv.mx kanala. Pod uslovom da nisu skontali ovo jedan username-vise korisnika,pa su blokirali registracije do daljneg (cisto sumnjam,prije ce biti da ubacuju jos kanala :D)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
juce su imali probleme.......seckalo je i buferovalo kod HD kanala.....po prvi put od kada gledam a ima sigurno 2 meseca......

Cega se nasi ljudi dovate........mora da bude udeseno.....sto se kaze po Yus-u....:roll:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja to ne gledam,al kad bude bilo potrebno racunajte na 5 brojeva od mojih ukucana,znaci vise od mjesec dana gledanja ntv.mx kanala. Pod uslovom da nisu skontali ovo jedan username-vise korisnika,pa su blokirali registracije do daljneg (cisto sumnjam,prije ce biti da ubacuju jos kanala :D)

Ja sam dobio brojeve mogu postanski imenik da napravim.......:beee:........samo da puste registraciju lako cemo.......
 
Natrag
Top