NTV.mx addon - XBMC

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Zasada jedina mana XBMC....net tv nece da radi....mozda je neko i uspio natjerati da mu radi....ne znam uopste sta se uopste desilo jer pre pola godine radilo je normalno....taj isti link jos dandanas radi u VLC....


samo jedna moja dilema :

jel vam uopste ne radi ili ne radi sa dobijenim podacima od Boki71

posto sam ja registrovao na moj mob i mail i imam jos 1 h i sitno i za sada sve radi u XBMC

CmdHlmH.png


Mj8BaTW.png


nadam se da cu moci nakon isteka ponovo registrovati

PS
(nada umire zadnja)

... moja greska u koracima, radi se o ntv.mx a ne o net tv...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
samo jedna moja dilema :

jel vam uopste ne radi ili ne radi sa dobijenim podacima od Boki71

posto sam ja registrovao na moj mob i mail i imam jos 1 h i sitno i za sada sve radi u XBMC

CmdHlmH.png


Mj8BaTW.png


nadam se da cu moci nakon isteka ponovo registrovati

PS
(nada umire zadnja)
Soulman koliko vidim ovo je ntv.mx addon meni je juče istekao, probamo svakodnevno, nešto koči kod njih oko slanja verifikacionog koda, kad bude opet dostupno idemo dalje...
 
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
1
NTV.MX (Premium addon)

Kako da mi poshalju kod? Registrovao sam se na sajtu ali nigde ne vidim dugme "Grab". A kod verifikacije tel. broja kaze da nisam platio!. Poz.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
NTV.MX (Premium addon)

Kako da mi poshalju kod? Registrovao sam se na sajtu ali nigde ne vidim dugme "Grab". A kod verifikacije tel. broja kaze da nisam platio!. Poz.

nije to vise aktuelno trenutacno....promo period izgleda je prosao....sada ocu samo pare....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
NTV.MX (Premium addon)

Kako da mi poshalju kod? Registrovao sam se na sajtu ali nigde ne vidim dugme "Grab". A kod verifikacije tel. broja kaze da nisam platio!. Poz.

Za sada nikako.......

Ja sam taj addon gledao dva meseca i radio je bez problema na pomenuti nacin iz tog posta.....Za sada su evo cetvrti dan zatvorene verifikacije i slanje kodova za probni period.....Nadam se da ce ponovo pustiti u dogledno vreme.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
NTV.MX je izasao sa saopstenjem .....

2014/01/12 Free demo / free week

We had to suspend free demo and free week options, as there is some abnormal usage on the website currently. We will bring both options back latest on monday.

If you are a legitimate visitor, please accept our apologies for inconvenience.....

U prevodu da su suspendovali,to jest zatvorili besplatnu nedeljnu test probu ali se ocekuje da najkasnije vrate do ponedeljka ,po ko zna kakvim uslovima,predpostavljam da ce nesto menjati......

Uostalom videcemo vec,ja sam ovo tako razumeo.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
NTV.MX je izasao sa saopstenjem .....

2014/01/12 Free demo / free week

We had to suspend free demo and free week options, as there is some abnormal usage on the website currently. We will bring both options back latest on monday.

If you are a legitimate visitor, please accept our apologies for inconvenience.....

U prevodu da su suspendovali,to jest zatvorili besplatnu nedeljnu test probu ali se ocekuje da najkasnije vrate do ponedeljka ,po ko zna kakvim uslovima,predpostavljam da ce nesto menjati......

Uostalom videcemo vec,ja sam ovo tako razumeo.....
Citao sam to jucer ali mislim da tako kad je bilo pre toga vise nece biti.....
 
Natrag
Top