Novogodisnja cestitka

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U 2014 sa novim izgledom XBMC......:mig:

Odradjene su recimo precice malo drugacije i izbegao se sarenis od ikona u Muzika delu (nabrojacu addone jer je kolega zahtevao par posta unazad koji mozda i nisu najbolji ali ja ih najcesce koristim... Youtube,Radio,Furk,Shoucast2,XBMC MP3 search)....

p9h2wV0.png


Uradjeno je na taj nacin sto sam napravio nove ikone i zamenio ih u addonima,zatim zeljene addone povuko u favorit deo odakle ih prebacio u Widget koji formirao i postavio u Muzika delu.....

o9bre.png


Video deo je odradjen slicno kao i muzika deo,stimsto sam postavio 5 adona,naravno moze i 10 u Aeon Nox skinu na nacin sto ce se povuci 2 ikon panela iz widgeta.....Nemoram nabrajati addone jer se moze procitati sa slike o kojima se radi.....

R3GLQS7N.png


live TV je prica za sebe....Postavio sam na njegovom home prozoru recimo Serbianforum m3u plejer u koji sam ubacio razne liste ,koje sam zatim odvukao u favorit a odatle prebacio u widget,te klikom na ikonu liste otvara se ta lista u SF m3u plejeru,kao i nezaobilazni torrent plejer sa oko 300 kanala nasao mi se na home prozoru u live tv....

EgAxSdb.png


Live Tv je odradjen vrhunski...posto je ubacena lista u njega,vezana je sa nasim SerbianForum EPG i naravno postavljene su fantasticne ikone koje je izradio kolega Poverenje 0.Kada stanete na ikonu zeljenog Tv kanala ona se pojavljuje u vasem prozoru u live tv i to na nacin sto je kolega Poverenje 0 modifikovao par XML fajla...Klikom na ikonu zeljenog TV kanala startuje se isti u vasem live TV.....

nbeIm3h.png


Ima tu jos nekih stilskih efekata i nadogradnji ali ovo su neke spoljasnje koje su najupecatljivije.......
 
Natrag
Top