NOVO! NET brzine (Telekom)

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Da li neko ima iskustva sa ovim novim brzinama . Mene jos zubunjuje koja je razlka izmedju ovih novih NET brzina i KLIK brzina.

Kod:
[URL="http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1449"]NET brzine[/URL]

Kod:
[URL="http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1450"]KLIK brzine[/URL]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2012
Poruka
16
i meni nije bas sve tu jasno
mora da ima nake caka
manje para a puno veca brzina
jedino sto je ugovor na dve godine
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruka
10
Ja sam imao pre dok su bile manje brzine 4mb\s i placao sam 2250 preplatu,a kada je istekao ugovor od 2 godine,na netu nadjem Beotel net iternet od 6mb\s za 1445 din,i sad ne planiram da ga menjam.
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruka
10
U ponudi bile su jos dve brzine od 4mb\s od 1000 din,i 2mb\s 900 din Beotel net,Ja sam zadovoljn
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruka
10
Ljudi ne znam sta bih vam rekao,mada u danasne vreme treba gledati sta je jeftinije,gledao sam reklamu total net
Kod:
[URL="http://www.totaltv.tv/Vesti/1222/TOTAL+NET+AKCIJA.shtml"]Total TV, Vesti, TOTAL NET AKCIJA[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
TotalNet Adsl = Katastrofa.

U godinu dana ugovorenu obavezu kidala se veza preko 60x

Tehničku podršku i nemaju imaju žensko osoblje koje ima prijem kvarova pa te ispituju pola sata ko da si nešto ukrao, pa koja je mak adresa rutera pa ovo,, ono ko da sam ja dužan da im to čitam.

Zatim prime kvar i kazu nazvaće vas služba. Nekad se čeka da zovnu za sat nekad za 3-6h u startu.

Kad sam se razduzivao pre dva dana razdužio komplet opremu i ostalo mi još 11 dana uplaćeno do 31

Tražio mik poslali juče iako sam tražio kada sam razduživao paket tj ruter pre 7 dana.

Naknadno sam zvao još 2x da bi konačno poslali

I vrhunac svega večeras u 19:30 isključe net iako im je uplaćena suma do kraja meseca 31

Kad sam zvao kazu pa napravljen je raskid a kad ih pitah šta ćemo za još 10 dana rekoše piši zahtev za povraćaj novca tj razliku od 22-31

Šta reći osim bruka i sramota.

Da napomenem pre njih sam bio na eunet,telekom,beotel orion i sad oni

Orion isto problem prekida kod njoh sam bio 2 god ugovor i prvih 6 meseci sve ok a zatim prekid neta, a total su me iznjakali to je čudo.

Beži od njih glavom bez obzira. Sad od sutra prelazim na telekom i nema priče no1 su iako su malo skuplji.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Ne samo to evo danas novi problem sa totalnet
Sinoć im poslao mail da vrate razliku u novcu oni traže elektronski potpis mail-a pa kad sad nisam explodirao...
A u mailu su dobili i broj ugovora, i mobilni broj, ime prezime, adresu broj računa na koji treba da uplate povraćaj novca i na kraju još i pitanje koja je to banka. Neverovatno.
A najveći bezobrazluk iz telekona još nisu dobili papire od njih za skidanje sa porta.
Dali mik, isključili net i sad još treba da ih čekaš da pošalju papire 2 dana.
Najgori provajder u srbiji koji postoji.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Nova iskustva.
Posle 2 dana od iskljucenja ne mogu preci kod drugog provajdera, zato sto je njihova linija jos ziva nisu demontirali port a mene su iskljucili gde na serveru valjda.
Kada ih zoves da demontiraju svoju opremu kazu to radi telekom jer ima vec izdat migracioni kod.
A kod telekoma tvrde da ne mogu oni njihovu zivu liniju tj njihov port i opremu demontirati.

Imao sam svoj ruter i umesto elegantno da predjem bez i ijednog dana pauze sada koristim telenor mobilni net i ostace verovatno do ponedeljka jer ulazimo u vikend.

Naravoucenije "pustio bih ja njega ali nece on mene"
ili 'ebo mik kada ti bivsi provajder nece da demontira port.
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
36
Nije ovo lose mada ja imam net adsl 10mb potpisan pre skoro godinu dana za 1545dinara i to mi je sasvim ok
 
Natrag
Top