Novi Programski Jezik

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
47
Evo jednog glupog pitanja koje pokazuje koliko sam zelen :confused2:

Zelim da pocnem da ucim (i naravno vremenom naucim xD) neki novi programski jezik. Znam VB.Net, ne bas najbolje ali me je malo posluzilo :D

Nije mi bas na prvom mestu Web-Design, mada ako mislite da od toga moze leb da se zaradi, i to recite... xD

Koji je najbolji jezik (najjaci, najvise mogucnosti all around) a da je multi-platform... (mozda Java?)

Koji programski jezik moze da donese najvise mogucnosti za neke hardcore programe (i mnogo parichke)...

Nadam se da nisam bio dosadan.
Hvala unapred

- LoshMi^
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
47
da li ste sigurni da je to multiplatform? xD
posto sam ja na linuxu... bar dok ne kupim laptop pa da na desktop stavim Se7eN :D
da li ima necega od same jave?
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
26
Probaj sa FPS Creator lako ga je koristiti sve je uradjeno samo da sklopis mapu.Probaj to onda Pocni skidati knjige sa neta za C++......
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2011
Poruka
3
E ljudi da ne ispadnem glu znam da radim sa wondowsima xp 7....(bar mislim) znam da reinstaliram comp itd. osnovne stvari!
ALI MOZE LI NEKO DA MI OBJASNI STA JE U STVARI LINUX I KAKO SE RADI SA NJIM( NACUO SAM DA JE NESTO A HACKOVANJE I PROGRAMIRANJE)........ HVALA U NAPRED.......... :D :)
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
E ljudi da ne ispadnem glu znam da radim sa wondowsima xp 7....(bar mislim) znam da reinstaliram comp itd. osnovne stvari!
ALI MOZE LI NEKO DA MI OBJASNI STA JE U STVARI LINUX I KAKO SE RADI SA NJIM( NACUO SAM DA JE NESTO A HACKOVANJE I PROGRAMIRANJE)........ HVALA U NAPRED.......... :D :)
Pa druze guglaj malo.
Link .
 
Natrag
Top