Novi poraz Milana

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Novi poraz Milana
8. avgust 2009.


00007603.jpg


Fudbaleri Milana nastavili su sa lošim partijama u predsezoni. Ekipa Brazilca Leonarda je u prijateljskom duelu odigranom u Lisabonu, doduše, igrala nerešeno sa Benfikom (1:1), ali su domaći na kraju slavili pobedu posle boljeg izvođenja penala (6:5) za trofej "Euzebio".

"Rosoneri" su bili na pragu poraza u regularnom toku, jer je Benfika do 87. minuta vodila golom Kardoza. Milan je u finišu meča, ipak, uspeo da izjednači, i to autogolom Sidneja, pa je odluka o pobedniku "pala" posle penal serije u kojoj su Portugalci, zahvaljujući golmanu Kvimu, bili uspešniji. Čuvar mreže Benfike odbranio je čak četiri puta čitao je namere sa "kreča" igračima Milana.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Iako Milan sada na pocetku gubi...videcete da ce da bude kao i svake sezone...ima da se provlaci i kroz ligu i kroz evropska takmicenja.Zadnjih nekoliko godina,bar sam ja tako primetio...Milan UVEK gubi na startu sezone...i to mnogo...i onda kada krene u "pohod" ,ne moze niko da ga dobije iako ga nadigraju.Nemam reci kako da opisem ovaj klub,ali ubedljivo se najvise provlaci na utakmicama.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
I ja ga ne gotivim.Volim samo mog "deka" Inzagija . ( L )
 
Natrag
Top