Novčana nagrada onome ko sam odgleda horor film

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Novčana nagrada onome ko sam odgleda horor film


Bolivudske filmadžije ponudile su jedinstveni izazov fanovima horor filmova – novčanu nagradu od 7.000 funti dobiće svako ko sam u bioskopu odgleda njihov poslednji natprirodni triler, "Phoonk 2", prenosi "Skaj njuz".


15730_phoonk-2-film_hf.jpg




"Phoonk 2", indijskog režisera Rama Gopala Varme, nastavak je istoimenog prvog dela serijala iz 2008. godine, a radi se o zlom duhu koji napada jednu porodicu.

"Svako ko kaže da ga taj film ne može uplašiti biće ostavljen sam u bioskopu", rekao je Varma na promociji filma u Mumbaju.

Posetiocima koji prihvate izazov biti zakačeni monitori za praćenje rada srca, a oko njih će biti postavljene kamere, kako bi se osiguralo da su im oči otvorene tokom čitavog filma. Očitavanja sa monitora biće prikazivana uživo na ekranu izvan bioskopa, dodao je Varma, a ako izazivač odgleda film do kraja osvojiće 500.000 rupija, odnosno 7.000 funti.

Varma je sličan izazov postavio i uoči premijere prvog dela "Phoonka", ali je akcija otkazana nakon tvrdnji da je selekcija posetilaca nameštena.


Izvor: Večernje novosti
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
2
phoonk

ima li linkova za taj film sa prevodom?ili za prvi deo/
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Jak stvar, stalno bi mi pred očima bili onih 7000 funti, ili za te pare neki lep autić! pa makar u pustio u gaće ali ostao bih do kraja... :)
 
Član
Učlanjen(a)
20.01.2010
Poruka
25
Horor film

Ko moze da izdrzi da gleda sam film o miku i kejti, za to ne postoji nagrada.
Radi se o demonu koji proganja njihovu kucu i prati je gde god otisla...nesmem vise.
Ja sam se "UKENJAO OD STRAHA".
Moji prijatelji nisu mogli da spavaju i po 6 dana.
Sve je snimano kamerom za paranormalne aktivnosti...dalje vi gledajte, nesmem vise.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2009
Poruka
2.938
Ima jedan sajt, za njega baš treba imati želudac. Snimci su autentični. Ne bih ovdje postavljao link. Ko je zainteresovan, poslaću mu ga na PP.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
Ko moze da izdrzi da gleda sam film o miku i kejti, za to ne postoji nagrada.
Radi se o demonu koji proganja njihovu kucu i prati je gde god otisla...nesmem vise.
Ja sam se "UKENJAO OD STRAHA".
Moji prijatelji nisu mogli da spavaju i po 6 dana.
Sve je snimano kamerom za paranormalne aktivnosti...dalje vi gledajte, nesmem vise.
naravno kad si klinac.... ti bi se ukenjao i od romanticnih filmova....
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2009
Poruka
28
da je originalna reklama za film, pa bas i nije...provaljene fore
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Jes' gledao bih i ja, ali te prikače na EKG i mjere puls ako predje odredjenu granicu zdravo djaci....
Trebali su to da napišu da će da urade a ne samo ovako...
Pa znate li koliko očajnih ljudi ima kojima trebaju pare za najosnovnije namirnice, svako bi radi svoga djeteta pošao da ga gleda...
Ali napominjem ne daju oni tako lako novac neophodno je da puls ne predje odredjenu granicu, kao i pritisak......
 
Natrag
Top