Novak Djokovic

Član
Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
1.037
На целом турниру изгубио је само један сет.
БРАВО

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

djokovic-pehar-melburn-1.jpg


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Bravo, Nole majstore. :D Drago mi je i zbog "objektivnog" Vilandera koji je od početka pričao da Novak nema šanse da osvoji turnir pored Nadala, Federera i Mareja. Samo nastavi da ke*aš, a Nole neka nastavi ovako. yes3 :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679

Đoković opet za mikrofonom: Vajld bojs, never čuz dis veeej

Novak Đoković želi karijeru u glazbenoj industriji, a odskočna daska bit će mu svjetska turneja s grupom Duran Duranom




novak_1_334575S1.jpg



Treći tenisač svijeta postao je popularan na You Tubeu imitirajući kolege, ali su vrlo gledani i filmići na kojima pokazuje pjevačko umijeće. Đoković ne propušta priliku zapjevati ako je kakav mikrofon u blizini. Proslavio se pjevajući s legendom turbofolka Milom Kitićem.

- Velika mi je želja napraviti karijeru u glazbenoj industriji. Mislim da sam upečatljivo imitirao poznate pjevače, a vrlo sam ponosan na parodiju Shakirina i Nadalova spota “Gipsy”. Želim nastupiti s nekim bendom. Duran Duran su prihvatili da odradimo svjetsku turneju - kaže Đoković.



Izvor: 24 sata
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Novak: "Izbore u TSS odlučile političke igre"

Novak je dao ekskluzivni intervju "Sportskom Žurnalu" u kome je govorio o ambicijama u ovoj sezoni, predstojećem turniru u Dubaiju, pokušaju da prekine dominaciju Nadala na šljaci.

djokovic-velika25716020101124025347.jpg


Naš najbolji teniser je odlično raspoložen, osim kada se pomenu izbori u TSS, na kojima je njegov otac izgubio od Slobodana Živojinovića.

"Završilo se kako se završilo. U svet je poslata jedna loša slika i o Teniskom savezu i o samim izborima", jasan je Đoković.

On kaže da su presudile političke igre.

"Ceo teniski svet, ne samo u Srbiji je znao šta se dešava. Presudila je politika, a nađžen je najgori mogući tajming, posle Dejvis Kupa. Nije se poštovalo ono što su igrači želeli. Idemo dalje, imamo svoje karijere, igraćemo za Srbiju, a ne za TSS", poručio je Novak.

On je objasnio i zbog čega je retko u Srbiji.

"Tamo nemam privatan život, u Monaku sam to našao. U Srbiju idem da posetim porodicu, ali gde god da sam predstavljam svoju zemlju. Meni nedostaje mnogo stvari iz Srbije, pogotovo jer je to sjajna zemlja za zabavu mladih ljudi", završio je Novak šampion Dubaija za prethodne dve godine, koji odbranu titule otvara protiv Francuza Majkla Ljodre.


(sportske.net)
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruka
73
Nole

Novak Đoković je po treći put za redom osvojio Dubai pobedom nad Rodžerom Federerom po setovima 6:3 6:3 i odneo titulu. Sada je na manje od 100 ATP bodova udaljenosti od finaliste Dubai-a koji je na 2. poziciji. Prvi teniser Rafael Nadal ima prednost od 4200 ATB boda.
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
1.037
ponedeljak 7.03.2011 | 22:03 Đokovića dani dele od drugog mesta

Ukoliko trijumfuje na prvom Mastersu sezone, u Indijan Velsu, Novak Đoković će za dve nedelje ponovo biti drugi teniser na svetu.
17335896304d75487c2a52f025403816_extreme.jpg

Beta​
Ipak, čak i ako u Kaliforniji ne uspe da ostane neporažen, Đoković bi mogao da pretekne Švajcarca Rodžera Federera i potom krene u poteru za Rafaelom Nadalom, koji suvereno drži prvo mesto na ATP listi.
Od starta ove sezone Đoković nije doživeo poraz, pošto je trijumfovao na Australijan Openu i turniru u Dubaiju, ali čak i ako ne osvoji titulu u Indijan Velsu ima izglednu šansu da ponovo bude drugi na svetu. To će se desiti ako dođe do finala, ali bude poražen, a Federer bude eliminisan u polufinalu, ili ako Đoković uspe da se plasira među četvoricu najboljih, a Švajcarac ne prođe u četvrtfinale. Čak i ako mu to u Indijan Velsu ne pođe za rukom, srpski teniser će narednu šansu imati vrlo brzo, jer u ovom trenutku ima samo 165 bodova manje od Federera.

U svakom slučaju, očekuje se mnogo uzbuđenja u Indijan Velsu, a taj turnir kao i preostalih osam Mastersa, kao i završni u Londonu, ćete moći da pratite na televiziji B92. Uz to, treću godinu zaredom B92 će prenositi i najprestižniji teniski turnir na svetu – Vimbldon.
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
1.037
Novak na čelu kolone, ko mu preti?

U Indijan Velsu se održava „BNP Paribas Open“, prvi od devet turnira iz Masters 1000 serije.
1515232554d78a036c80af144039859_extreme.jpg
Prošle sezone senzacionalni pobednik bio je veteran Ivan Ljubičić, ali teško da će ove godine neko izvan Top 20 ponovo biti šampion. Jednostavno, konkurencija je i suviše jaka.
Đoković, Federer i Nadal podrazumevaju se kao favoriti, Mari još tuguje za Melburnom ali je uvek opasan, Soderling i Ferer igraju izvanredno cele sezone, prati ih Endi Rodik, vraća se Huan Martin del Potro, a teniski svet ove zime osvežili su Miloš Raonić i Aleksandr Dolgopolov.

Masters u Indijan Velsu, kao i ostale tokom sezone, uključujući i završni u Londonu ćete moći da pratite na televiziji B92.
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2010
Poruka
1.037
Pobeda Đokovića i Troickog

Srpski teniseri Novak Đoković i Viktor Troicki uspešno su startovali na turniru u Indijan Velsu u konkurenciji dublova.
9053934054d6663c38402f730866057_extreme.jpg
Oni su na startu takmičenja pobedili Huana Ignasija Čelu i Huana Monaka iz Argentine sa 6:3, 7:5 za 69 minuta igre.
U drugoj rundi srpski par igraće sa boljim iz meča sedmih nosilaca Lukaša Kubota i Olivera Maraha i španske kombinacije Garsija-Lopes/Montanjes.
Nenad Zimonjić i Majkl Ljodra za rivale imaju Džona Iznera i Sema Kverija, dok Janko Tipsarević i Tomaš Berdih igraju sa Dolgopolovom i Malisom.

Pobednicima u muškoj konkurenciji pripašće 200 hiljada dolara i 1000 bodova.
 
Natrag
Top