Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Nova tema - SF Black Knight

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
W e s t w o o d

W e s t w o o d

Odlicno su ovo napravili, ovako zamisljam neki idealan skin foruma. Nema belila a nije ni crnilo, nego tamna tema sa stilom. ;)

Samo mi je jedna stvar zapala za oko - u ovom prikazu koji si postavio se pored postojece ponudjene tri teme foruma vidi i cetvrta " SF Blue Sky* " pa se pitam jel to u planu takodje da se uvede ili je to verzija za administratore?
Ova siva Black Knight mi je savrsena tako da ovo pitam cisto informativno. :D

Zorro

Zorro

Administrator
Odlicno su ovo napravili, ovako zamisljam neki idealan skin foruma. Nema belila a nije ni crnilo, nego tamna tema sa stilom. ;)

Samo mi je jedna stvar zapala za oko - u ovom prikazu koji si postavio se pored postojece ponudjene tri teme foruma vidi i cetvrta " SF Blue Sky* " pa se pitam jel to u planu takodje da se uvede ili je to verzija za administratore?
Ova siva Black Knight mi je savrsena tako da ovo pitam cisto informativno. :D
SF Blue Sky je podrazumijevana, testna tema, nije namjenjana za koristenje na forumu.