Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Jesi siguran?

images
:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Bela slova na svetlu oker pozadinu ne idu. Ne idu ni na ovu svetlu zelenu. Pozadina mora da bude "jača" . Nesto nije u redu i sa FONTOM, kao da je "zrnast" (kao losa slika).

Nemam nameru da se prepirem sa nekim da li se njemu svidja a meni ne nego ovo je fatalna dizajnerska GRESKA.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Bela slova na svetlu oker pozadinu ne idu. Ne idu ni na ovu svetlu zelenu. Pozadina mora da bude "jača" . Nesto nije u redu i sa FONTOM, kao da je "zrnast" (kao losa slika).

Nemam nameru da se prepirem sa nekim da li se njemu svidja a meni ne nego ovo je fatalna dizajnerska GRESKA.
Druze izabiri tamnu temu,ako ti smeta New Age tema.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Не видим смисао енглеског језика на форуму?!
Зашто би мени језика био на енглеском језику на форуму на коме су чланови са српског говорног подручја или неке варијанте српског (босански, цг, хрватски)?
Такође, прозор с лева непотребно је великих размера за пар информација.
Лично, далеко ми је лепши био онај стари изглед, изглед на који сам навикао за ових десет година чланства.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.907
Не видим смисао енглеског језика на форуму?!
Зашто би мени језика био на енглеском језику на форуму на коме су чланови са српског говорног подручја или неке варијанте српског (босански, цг, хрватски)?
Такође, прозор с лева непотребно је великих размера за пар информација.
Лично, далеко ми је лепши био онај стари изглед, изглед на који сам навикао за ових десет година чланства.
Imas u izboru 3 stlila a medju njima SF Sky i SF Night koji su veoma slicni sa starim izgledom foruma
Sto se jezika tice......ovaj forum nije napravljen samo za jednu nacionalnost.....ljudi posecuju forum iz citavog sveta i celog regiona... i zbog toga je mogucnost engleskog jezika ......Do sada niko nije pravio problem postojanja svetskog poslovnog jezika na forumu niti je potencirao jednu nacionalnost.....To zalazi u politiku a mi moramo biti politicki korektni.....Politika je strogo zabranjena na skoro svim forumima pa tako i ovde.....Ovde smo da se opustimo i zabavimo
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Не правим ја проблем него износим моје мишљење. За десет година нисам видео ни једног члана који је ван говорног простора бивше СФРЈ!
Постови на српском (ако изузмемо политику, лингвистички исти језик се говори у ЦГ, Србији, БиХ и Хрватској) чине 99% постова!
Ако ништа друго, за рад те већине на форуму, уведите и српски у менију па ако има странаца нека одаберу у менију енглеси.
Мислим да би то било коректно.

P.S. Није било потребе да преводите мој пост на политику пошто у њему није реч о политици него о језику! Такође, како ти странци могу разумети постове а не могу разумети мени који није на енглеском?
Морате признати, нема смисла?!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top