nokia c7

Član
Učlanjen(a)
06.02.2012
Poruka
2
dali je izasao balkan paket za symbiam bela i gde moze da se skine
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2012
Poruka
6
Ja sam tek pre 3 dana apdejtovo c7,novim softverom belle,dok je moj drug na n8 to uradio jos pre 20 dana.

Sad imam pitanje,zna li neko gde mogu skinuti garmin,mape i upustvo za instalaciju za c7 symbian belle? Ili ako postoji neki bolji program za navigaciju? I ima li mozda neko key generator za x-plore 1.56?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
17.02.2010
Poruka
1
Ux! Moje iskustvo sa bellom na C7 je lose.Isto sam pre par dana sa Nokinog sajta nadogradio telefon i od tad samo problemi..... Telefon mi se usporio,Garmin koji je na ani radio perfektno ovde na belli zajebava. Nece recimo da mi izbaci tastaturu kad treba da upisem grad,adresu.... onda satelite mi jako tesko i sporo nalazi a ponavljam da je to na ani radilo besprekorno . Kad bih mogao najradije bih se vratio na anu ali kolko cujem ,nemoze....:(.
Da li je taj tvoj drugar sto je pre tebe ubacio bellu zadovoljan? Da li si ti zadovoljan?
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
73
Ih i da je meni da se vratim na annu i ja sam bzv kada sam konektovao c7 sa racunarom uradio update i sve mi je bzv, sve bih dao da ponovo vratim annu jer je ona najbolja,ali ne moze sve sam pregledao jer sam regan na 20 foruma vezanih za telefone ali nema resenja,jedino da odem u servis pa da mi ga fleshu-ju ali opet ja mislim da nece biti kao kad sam ga kupio,inace telefon imam vec 7 meseci i prezadovaljan sam platio sam ga 300 eura,ima svoju futrolu i kao nov je jos mi nije ispadao itd...Ali nikome ne bih preporucio da radi UPDATE na Belle Toliko ...:al:
 
Natrag
Top