Nokia Android Telefoni

Član
Učlanjen(a)
31.10.2010
Poruka
17
Nokia je bio jedan od najvećih svjetskih proizvođača mobilnih telefona, ali je počela gubiti utrku s pojavom iPhone i Android smartphonea.
U 2014. godini Nokia je svoje pogone prodala Microsoftu. Godine 2016. finska tvrtka HMD Global kupili su dio od Microsoftovih pogona za izradu mobitela i dobili licencu koja im omogućuje da prave pametne telefone marke Nokia. I tako smo dobili Nokie sa Android sustavom.

Do sada u prodaju su pušteni:
Nokia 2; Nokia 3; Nokia 5; Nokia 6; Nokia 7; Nokia 8;

I s time je počela nova era Nokia mobitela. Nakon promašaja sa Microsoftom, ubacili su se u utrku sa drugim proizvođačima sa Androidom.
 
Učlanjen(a)
29.10.2015
Poruka
3
Pozdrav!
Imam nokiu 3.1 sad će u septembru godinu dana, i prezadovoljan sam, sad je na androidu 9 pie i radi savršeno.
Nemam bog zna šta u njemu al eto baterija mu drži perfektno, i sve radi savršeno.
Nema kočenja, nema bagovanja.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Ja imam Nokia 6.1 koju sam kupio prije godinu dana zanimljivo u nekoj trgovini u Jastrebarskom za 1000 kuna smješna cjena i radi savršeno i ima android 10 na sebi i također baterija drži jako puno a imam na njemu sve što treba i par navigacija Igo Luna,Sygic,igo primo i sve radi
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Evo imaju opet sada još bolji mobitel Nokia 7.1 isto izložbeni primjerak za 899 kuna što je stvarno jeftino a mobitel savršen da nemam mobitel ili da mi je ovaj moj pri kraju odmah bi ovaj uzeo inače sa ovom trgovinom imam odlično iskustvo i imaju često velika sniženja.
 
Učlanjen(a)
08.01.2021
Poruka
31
Evo imaju opet sada još bolji mobitel Nokia 7.1 isto izložbeni primjerak za 899 kuna što je stvarno jeftino a mobitel savršen da nemam mobitel ili da mi je ovaj moj pri kraju odmah bi ovaj uzeo inače sa ovom trgovinom imam odlično iskustvo i imaju često velika sniženja.
ovo je, čini mi se super ponuda. Hvala ti puno. Ozbiljno ću razmisliti o ovoj opciji!
 
Natrag
Top