Nokia 6 (2017) Android 8.1 Kasnjenje poruka

Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
Imam problem sa nokiom, kada telefon dugo stoji zakljucan tek kad udjem u Viber, Messenger ili WatsApp, tek onda dodju poruke. Provjerio sam sva podesavanja u opcijama obavijesti za aplikacija sva su ukljucena. Neznam u cemu je problem, ponekad poruke dodju ali sa zakasnjenjm od cca pola sata. Ima li iko konkretno rjesenje
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2013
Poruka
137
Probaj postaviti Viber obaveštenja kao prioritet....... Ili trebalo bi negde u podešavanjima biti opcija vezana za ram memoriju kao da zatvori sve aplikacije nakon što zaključaš telefon.. to bi trebalo isključiti
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ovo mi liči na problem sa optimizacijom baterije,pogledaj u podešavanjima baterije da ti nije ukljucena neka ušteda baterije,pa telefon samo kada se otključa prikazuje obavestenja...ja imam Sony pa sam imao isti problem...probaj možda je i kod tebe isti problem.
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
Sto se tice obavjestenja vibera on je podesen u postavkama da je uvijek aktivan. Kod podesenja baterije aplikacije pa i viber su postavljene da su uvijek aktivne u pozadini. Jedino ovo s ramom mi nije jasno nemogu naci tu stavku. A ovo mi se desava nakon nadogradnje na oreo 8.1.
Frisko sam uradio fabricki reset, medjutim opet se isto desava.
 
Natrag
Top