Nokia 5800 XpressMusic

Član
Učlanjen(a)
11.09.2009
Poruka
1
Telefon ima puno bagova. Savetujem svima da ga nekupuju u MOBISu, jer su uvezli gomilu krseva. Servisu treba mesec dana da ga oprave posto su zatrpani Nokijinim krsevima.

Ne lupetaj svasta,telefon nema bagova,ja ga imam vec duze vreme,sa vremena na vreme updateujes softver i radi kao sat,a to ako kupujes po nekim krs radnjama,hvala bogu da ima bagova,jer oni svasta muljave.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
1
Pzdrav svima, evo ja imam nokiu 5800 i taj telefon je odličan, šta se tiče nekih sitnica ili bugova zanemarivo. Ko ima brodband net preko moba nek si nadogradi softwer i sve če bit ok.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
2
e druze samo mi reci jesi li ubacio ,mapu za bih ,i kko se radi to ..hvala unapred :)



ljudi jeli neko zna kako da nadjem mapu za bih ,za nokiu 5800 ,i kako da ubacim ...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
1
telefon nema bagova,bar ja nisam primetio u roku od 2 meseca,koliko ga koristim.Jedino mi se jednom desilo da blokira jer mi je bio u dzepu,a istovremeno sam dobio poziv i porku i jos se ispritiskao ekran dok sam ga vadio,ali osim toga nemam nista lose da kazem za ovaj telefon.
A baterija traje i do 5 dana uz normalno koriscenje
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
5
sto se software za 5800 tice, "progoogle-aj" malo, i naci ces brdo sajtova sa korisnim i free apps...inace sto se gps navigacije tice, Nokia Maps su kod nas, prilicno neupotrebljive, tako da ostaje kao resenje Garmin XT, za koji ima kompletnat i odlican tutorijal na ovom sajtu...
tek sa Garminom 5800 XM postaje pravi gps modul vrlo koristan pogotovo za nas taksiste
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2009
Poruka
3
koristim ga vec godinu dana, izuzetno sam zadovoljan njime... sto se software-a tice, sam ga odrzavam i redovno instaliram najnoviju varijantu...

jedina zamerka bi bila kao sto je vec receno gore - jacina zvucnog izlaza... takodje sam koristio n95 8gb gde je zvuk bio jaci ali je ovde kristalniji :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.03.2010
Poruka
0
KOd mene se baterija puni skoro 3h i isparazni se za manje od 48h(idem na gprs,napisem poruku i pogledam ponekad sliki tj da kazem normalno ga koristim).
Sa tim trajanjem nisam zadovoljan,a ovako jesam za sada.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
11
Telefon jeste generalno gledano odličan bez nekih bagova.Jedino što se meni nije svidelo jeste kucanje poruka na qwerty tastaturi sa prstima znači ne sa olovkom.Ko ima iole malo veće prste biće mu dosta teško da kuca poruke jer će mu se uvek kucati susedno slovo od željenog.A što se tiče jačine zvučnog izlaza to je fabrički ograničeno zbog EU gde se moraju svi audio izlazi za slušalice moraju ograničiti na određenu jačina mislim da je u pitanju 44 dB ali nisam sad siguran da li je baš ta vrednost u pitanju.Na nekim forumima sam nalazio da su ljudi ubacivali hakovani firmver i da su time pojačavali izlaz.
 
Natrag
Top