nokia 5800 kaspersky uninstal kako

Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
2
instalirala sam kasperskog preko ovistora i sad kada je prosla licenca ne mogu da ga deinstaliram. Stalno mi trazi kljuc da bih ga unistalirala. Sta da uradim kazu hard reset a da li mi se onda brisu svi programi koje sam instlairala i na memorijskoj kartici.
pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2011
Poruka
12
Ako je instaliran na kartici moze se povezati sa PC i probati preko masovnog skladištenja pronaci na nikro kartici i deinstalirati a ako je u memoriji telefona uradi back-up, prbaci brojeve na sim i uradi reset ali prvo izvadi mem.karticu
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
2
Ako je instaliran na kartici moze se povezati sa PC i probati preko masovnog skladištenja pronaci na nikro kartici i deinstalirati a ako je u memoriji telefona uradi back-up, prbaci brojeve na sim i uradi reset ali prvo izvadi mem.karticu

Pozdrav
Mislim da ti Kaspersky ne trazi kljuc nego sifru koju postavis prilikom instalacije Kasperskog.
Ja sam vise puta instalirao Kaspersky i deinstalirao bez problema.
Tu sifru koju sam uneses moras da koritis ukoliko menjas postavke Kasperskog.
Dakle samo se seti koju si sifru sama unela prilikom instalacije i slobodno deinstaliraj:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
8
Karirani je u pravu, i ja sam mnogo puta instalirao i deinstalirao isti. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
47
probaj sa ovom sifrom da aktiviras, trebalo bi da uspe. onda probaj uninstall

AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3

P.S. mrtav sam ozbiljan ako mislis da te zezam
 
Natrag
Top