Nokia 5800-imenik???

Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
12
treba mi objasnjenje,kako da prebacim imenik iz SE u ovu nokiju.,ali da mi imena u imeniku budu potpuno ista kao na SE...ja sam imenik prebacio nzm ni ja kako,ali imena su izmesana npr. u SE mi pise IVANA KRAVA 94,a u NOKIJi 94/KRAVA IVANA....a imam puno kontakta i nemogu da ih uredjujem sve,pa ako neko zna kako mogu lepo da prebacim bilo bi lepo......????????????????????
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
drugacije sisteme imaju s.e i nokija. najbolji nacin ti je da probas da prekopiras na karticu sve , pa odatle na telefon , trebalo bi da uspes , mada nisam siguran, ja sam imao problema sto je posle imena dodavao : ime/h ime/m sto znaci H-home M-Mobile. ako ne na komp pc suite pa lepo polako prepravljaj.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
tesko da ces uspeti...jedino da probas da potrazis neki phone manager, univerzalni, za sve telefone, pa da u njega sacuvas kontakte, i da ih posle prekopiras u sony...
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1
Imao sam slican problem, ali nista ama nista nije uspelo.Skroz razliciti sistemi, skrooz razlicite filozofije........nece uspeti na taj nacin.
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
9
Ja sam se pravo napatio sa prebacivanjem kontakata. Iskreno je najbolje na karticu pa u telefon, ali je to problem ukoliko imas mnogo kontakta jer moras da oznacis, recimo 200, pa copy na karticu, itd. Nasao sam ovo na netu i radi sigurno. Samo sa SE PC programom izvezes svoje kontakte u CSV file, pa sa ovim software to sredis i na kraju uvezes pomocu NOKIA PC suite (ne sa OVI) i kontakti u fonu.

Citat sa drugog foruma

I wrote a small program in .NET to split SE VCF file in separate ones. It can be used for example if you need load your contacts into Nokia phone using Nokia PC Suite...

I call it SuppCom VCARD Splitter 2009 and you can find it here:

http://www.suppcom.cz/index.php?section=goodies=cz


How To:
1) Send all contacts from the SE (.VCF file) to your PC
2) Run my utility
3) Select file that you got from the SE phone
4) Select folder to which the separate files should be saved
5) Check target folder for the new created files
6) Done ...

Hope it helps someone and i didn't wrote it just for myself. Drop me an email if it helps .

cheers

Dan

Kraj citata
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
13
Probaj da prvo uradis sihronizaciju SA i Outlook-om pa zameni telefon i sa Nokia suitom opet uradi sihronizaciju sa Nokiom. Ja vec 3-4 put radim istu stvar, ali doduse sa Nokijama....
:)
 
Natrag
Top