NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Hvala dragom Bogu da je tebe samoga ‘natjerao’ da ovako priznaš svoja ‘nabacivanja datumima Isusovog dolaska na zemlju’, i tako sam priznaš i potvrdiš ono što sam ja napisao. :)

Ne znam prijatelju o čemu ti govoriš, i šta sve ovde lažeš I insinuiraš.

Ali je jedno sigurno, da su tvoje laži i insinuacije samo tvoje.

A ja sam dao odgovor.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Hvala dragom Bogu da je tebe samoga ‘natjerao’ da ovako priznaš svoja ‘nabacivanja datumima Isusovog dolaska na zemlju’, i tako sam priznaš i potvrdiš ono što sam ja napisao. :)

Ne znam prijatelju o čemu ti govoriš, i šta sve ovde lažeš I insinuiraš.

Ali je jedno sigurno, da su tvoje laži i insinuacije samo tvoje.

Ja ću citirati upravo tvoje riječi, pa će svatko jasno vidjeti tko od nas dvojice laže i insinuira.

Sedmog decembra 2022 godine - Isus se pojavljuje na oblacima nebeskim u sili i slavi sa hiljadama Svetih andjela

Amin!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja ću citirati upravo tvoje riječi, pa će svatko jasno vidjeti tko od nas dvojice laže i insinuira.

Kada bi tako revnosno kopirao biblijske tekstove i postavljao ih, bio bi pravi Isusov svedok.

Ovako, baviš se glupostima.

Tako je.

U bibliji sve piše.

Isus će doći nakon ispunjena starozavetnih jesenjih praznika koji ukazuju na njegov 2 dolazak u slavi.

Svi praznicI vezani za dolazak Mesije i njegovu misiju, kao i iskustvo crkve - ispunili su se u dan.

Tako i Isusov 2 dolazak.

Što se tiče godine - odgovorio sam.

Bog je otkrio da je 2022 ključna za kraj istorije.

Ja sam zaključio da tada dolazi Isus, pa sam tako i napisao.

A ustvari Bog je ukazao na svetski rat.

Greška je samo u mom pogrešnom zaključidanju
događaja.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Neko se ozbiljno uplasio "ravne zemlje".

A zašto se uplašio kada to uopšte nije nikakvo teološko pitanje niti je mjerilo Božijeg zakona?

Pa ljudi u starom svijetu nisu ni znali kakva je pa im to nije bio problem. Dakle zašto bi neko ljude varao da je Zemlja sferična, a ravna je.

Šta ima od toga. Dakle lupaš gluposti. Ako nisi znao na nišanu svake snajperske puške se računa prirodna zakrivljenost Zemlje.

Po tvojoj glupoj teoriji u zavjeri za sferičnu Zemlju bi trebalo da učestvuje bar 3 milijarde ljudi, od pilota, pomoraca, onih koji proizvode avione, brodove, instrumente za zakrivljenost Zemlje.

Sekstant koristile kolonijalne sile na moru, a ti nam sada daješ "naučne" dokaze.
 
Natrag
Top