NLO i Biblija -leteci tanjiri i vanzemaljci u Bibliji

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
A ti mislio da se samo ti mozes baviti psihoanalizom licnosti? I da crkve mozes osporavati na osnovu motiva?

Vi se bavite na nivou guglanja, a meni to ne treba.

Nije isto kada ja vama kažem i vi meni isto to. Nije isti motiv.

Nisi imao pojma šta je motiv, lupio čovek besmilcu da je motiv uverenje.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Naravno da nije. Ti si poznati krivotvoritelj činjenica, skrivač identiteta i prodavač magle.

I te kako da nije isto, mi samo odgovaramo na trolovanje falsifikatora, blefera i nadri stručnjaka, iznoseći činjenice.

Nisi imao pojma šta je motiv, lupio čovek besmilcu da je motiv uverenje.

Šta ćeš, išao je u "debilane (c) copyrigt, Miroljub Petrović 2019, sva prava zadržana" umesto u Ellenine škole..... Da je išao u Ellenine škole, bio bi kao ti, suvi "genije" i ne bi mu "trebao" Google, nego bi sve iz knjiga Elleninih, Veithovih, Simovićevih, pa i Petrovićevih, izvlačio "činjenice"...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Vaša dela dokazuju da ste duhovni mrtvaci.
Koja dela? Mi licno jos i mozemo biti duhovni mrtvaci! Ali 'dela zajednica' ne postoje u bibliji kao merilo raspoznavanja! Isus govori o 'laznim prorocima' koji se prepoznaju po delima, a ne o zajednicama!

Nadji stihove i dokazi da se u bibliji 'po delima raspoznaju zajednice'?

Vi se bavite na nivou guglanja, a meni to ne treba.

A ti ne guglas?

Pa ako ti nisi guglanjem saznao sta Miroljub kaze o onom stihu, onda si ti Miroljub Petrovic!

Naravno da nije. Ti si poznati krivotvoritelj činjenica, skrivač identiteta i prodavač magle.

Isto kao sto mu ucitelj Miroljub Petrovic krade knjige i pripisuje sebi, tako i ovaj laze..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A ti ne guglas?

Pa ako ti nisi guglanjem saznao sta Miroljub kaze o onom stihu, onda si ti Miroljub Petrovic!

Ah, ne, on ne "gugla", on igra igrice u pauzi "učenja"...

Miroljub? Ahahahahahahahahahahaha, on je i Miroljub i Miloš i Pavle, brate. Sva trojica.

Isto kao sto mu ucitelj Miroljub Petrovic krade knjige i pripisuje sebi, tako i ovaj laze..

Imaju odličan primer u onoj kojoj se klanjaju....
 
Natrag
Top