Nisam očekivala pobedu

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Nisam očekivala pobedu
Jelena Marković, mis Srbije 2009.
08.07.2009. - 08:00 | Autor: Jelena Đelić | Foto:AFP

misica-v.jpg


Jelena Marković, 21-godišnja devojka iz Požege, ponela je titulu najlepše devojke u zemlji na izboru za mis Srbije 2009. preksinoć u „Sava centru”. Ona će početkom decembra predstavljati našu zemlju na izboru za mis sveta koji se održava u Johanezburgu u Južnoj Africi. Jelena, koja studira prava a nada se uspešnoj karijeri u novinarstvu, u razgovoru za „Blic” kaže da nije očekivala pobedu i da se nada uspehu na svetskom izboru.

- Još uvek sam toliko uzbuđena, i verovatno ću tek narednih dana postati svesna šta mi se dogodilo - kaže Jelena i dodaje da iako su pripreme za ovaj finalni izbor trajale dvadesetak dana, da je ovo ipak nešto za šta se devojke pripremaju čitav život.

Jedna ste od retkih devojaka koje su se same prijavile, bez nagovora prijatelja i porodice.
- Prijavila sam se sama, pre svega zato što znam da kompanija „Miss Yu” traži devojke koje osim spoljašnje lepote imaju i unutrašnje kvalitete, i drago mi je da su opravdali moja očekivanja.

Da li ste očekivali pobedu?
- Zaista nisam. Bez lažne skromnosti, ali bilo je toliko lepih i pametnih devojaka, tako da nisam očekivala trijumf.

Da li ste imali uzor među bivšim misicama kada ste odlučili da se prijavite?
- Nisam. Moji jedini uzori u životu su moji roditelji, otac Miroslav i majka Rada. Oni su moja najveća podrška i bez njih ništa od ovoga ne bih postigla.

Kakvi su vaši planovi u narednom periodu?
- Nadam se da ću biti pravi ambasador naše zemlje, da ću Srbiju u sledećih godinu dana predstavljati u najboljem svetlu i da će svi biti ponosni na mene.

Šta očekujete na izboru za mis sveta?
- Očekujem da ću imati jedan originalan nastup koji će publiku ostaviti bez daha i tako imati što bolji plasman.

Kažu da devojke još više zrače kada su srećne i na emotivnom planu. Da li je to i sa vama slučaj?
- Reći ću samo da sam srećno zaljubljena…

Neki članovi žirija su vaš izgled tokom nastupa uporedili sa persijskom princezom. Da li vam prija to poređenje?
- Igrom slučaja, jedna od mojih omiljenih pesama „Bijelog dugmeta” jeste „Persijska princeza” i taj epitet mi zato godi, mada bih ja više volela da budem srpska princeza.

Izvor: Blic
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
265
jooooooooj... mislim da mi imamo mnogo lepsih devojaka. Svakako zelim joj srecu.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
I ja isto ne bi ocekivao pobedu da sam bio na njenom mestu ali ni mi ne znamo zasto je ona lepa....
 
Natrag
Top