Nisam mogao da pokrenem Serbian Forum

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
zar je toliko tesko zakljuciti zasto forum nije radio ?

.. jednostavno nije na vreme produzen domen www.serbianforum.org ,
trebalo je 24.01.2018. ! iz nekog razloga, (verovatno opravdanog , nije) i isti je produzen 06.02.2018.

imali smo malu zimsku pauzu od 14 dana, taman da se zazelimo i da uvidimo koliko nam svima forum znaci i nedostaje !!!

Domen je produzen na godinu dana , tacnije do 24.01.2019.godine.

Sretno nam bilo , uzivajte !
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    42,4 KB · Pregleda: 20
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
U potpunosti se slazem sa clanom @soulman o ovoj izjavi za "javnost", mada istina je sasvim drugacija. Braco i sestre jel ste odgledali u sinocnoj emisiji koja se misterija krije iza obaranja serbijana, ne bi ste verovali i da ste pogledali misteriju. Usled neverovatnih okolnosti emisija je cak obrisana i sa youtube servera, ..mogu samo gda kazem da je @boki71 muski odbranio boje serbiana, bravo svaka mu cast. Evo ja sam uspeo da uhvatim zavrsni screenshot, da pogledate, mada se bojim da ce i njega da skinu braco i sestre i ostali.
fdBt6.jpg

P.S ..ako je neko slucajno snimio emisiju neka upoaduje da vidite kako je Seselj skocio iz fotelje kad sam ja otvorio slic na pantalonama uz uz uzvik "Ovo je nemoguce, ovo je za Ginisa braco", i dalji tok reportaze, kakva emisija ne vidjena do sada.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
zar je toliko tesko zakljuciti zasto forum nije radio ?

.. jednostavno nije na vreme produzen domen www.serbianforum.org ,
trebalo je 24.01.2018. ! iz nekog razloga, (verovatno opravdanog , nije) i isti je produzen 06.02.2018.

imali smo malu zimsku pauzu od 14 dana, taman da se zazelimo i da uvidimo koliko nam svima forum znaci i nedostaje !!!

Domen je produzen na godinu dana , tacnije do 24.01.2019.godine.

Sretno nam bilo , uzivajte !

warez forum koji traje 10 godina,jedan od najvecih na balkanu,ako ne i najveci........mnogo prijava sa svih strana,razmisljalo se da li da se nastavi dalje ili ne......svi vi dodjete i odete bez ikakve odgovornosti i nikada necete biti na tapetu......
sto se tice domena javljali su se dobri ljudi ,clanovi foruma da sami uplate i hvala im na tome ,kao da su pomogli,tako da je to najmanji problem a i sve je to prevazidjeno.....jedan od mnogo primera gde covek nije pitao za cenu i bio spreman da pomogne ma koliko to kostalo...

125.png
 
Natrag
Top