Nisam mogao da pokrenem Serbian Forum

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
A jel ste nas vi dvojica bili roknuli pa se sad pravite kao pitate ovo, ..ono.
Ej salim se, vidi sta se desilo, jel se secas Jole kad sam pre deset dana napravio onu igricu u sekciji video igre pricaonica i kad sam napisao da ko je obrne za tri sata pravim mu skener posle. E vidis doso @boki71 i poceo da igra i nemoz stane i zaboravi na forum. U medjuvremenu tu jedan decko u crvenoj majici i sa naocarima se igrao na serveru i ja mu reko pazi ne pritiskaj to crveno dugme ispod fioke. I gle ovaj namerno, -sta koje crveno krk i pritisnu, kad je roknulo brate ceo sifunjer sa hardovi se izbi i prestade da radi. Oni dva crna na ulazu dotrcase gore sa pumparicama. Jedva sam smirio situaciju. Ja normalno u taj mah odma se bacim na popravku i sve do malopre sam radeo. Boki je doso posle posto sam ja u igrici ugradio malog BUGILIJA da ga probudi posle 14 dana gejmerskog hiberniranja, i to je to. Sve sad cepa ko novo, nadam se da cete uzivati u novim pravilima foruma, a to su ...hajmo maestro 1,2,3 i ...

P.S ..stvarno je bilo dosadno braco bez foruma, reko da odjavim net i predjem na Sony, malo je falilo.Ne bi bilo lose da imamo i rezervni sajt za hitne situacije. Uzivajte ...
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
350
sad nemoze da se pristupi forumu sa google chrome kaze norton blokira serbian forum kaze da je opasan forum

morao sam da idem na firefox da bi mogao da idem na forum

moze te li da resite taj problem

hvala
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Nije kod mene htelo ni sa Chrome-a ni sa Mozille.Sad hoce normalno sa oba browsera.
 
Natrag
Top