"Niko neće da vodi policiju u Nišu"

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
[h=1]"Niko neće da vodi policiju u Nišu"
[/h] Izvor: Tanjug

Niš -- Iako Niš već dve godine nema šefa policijske uprave na to mesto niko ne želi da se kandiduje, rekao je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.

12161490244eede7663cc4e941865488_368x252.jpg
"Ja sam više puta rekao da će biti izabran načelnik policijske uprave u Nišu, ali se to nije dogodilo jer, znate kako je kod nas, uvek imate dva Srbina, a tri mišljenja", rekao je Dačić novinarima.
Prema njegovim rečima, na svakom sastanku za izbor načelnika dešava se da postoji predlog, ali se uvek nađe neko ko kaže da to rešenje nije ispravno.

"Tako sada niko ne želi da bude kandidat, jer ga svi ocrne kada čuju da se kandidovao", rekao je Dačić, nakon što je u Vranju deci nastradalog policajca Zorana Markovića uručio ključeve novog doma.

On je rekao da Policijska uprava u Nišu, kao i uprava u Novom Sadu, moraju što pre da dobiju svoje načelnike, jer imaju dosta problema u funkcionisanju.

"Ja ne želim da presecam kao ministar, jer sam želeo da zajedničkim dogovorom dođemo do rešenja i izbora načelnika koje je prihvatljivo za sve", kazao je Dačić.

Policijska uprava u Nišu ostala je bez načelnika u decembru 2009. godine, kada je tadašnji načelnik Zoran Stojanović penzionisan.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruka
9
Niko nece ni da izdaje nove tablice, strajkuju vec neko vreme a gradjani trpe li trpe...
 
Natrag
Top