'Niđe razlike' među antikristima

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
I baš se tome bogu klanja Jovan, sotoni. Zato on borcima za ljudska prava i slobode naziva baš one koji su zabranili vjeru u Boga.

Da je samo Jovan u pitanju, ni po jada.

Svi oni, sve te "crkve" koje Krista isključivo čovjekom, stvorenjem prikazuju, nekakvim bićem ćatom, čistačem, koje Boga luđakom prikazuju, su klanjaoci sotone.

Davno napisah da je pravi sotonizam onaj u "crkvama" koje sebe "kršćanskim" nazivaju a Crkvu Kristovu kurvom nazivaju.

Ali, mnogima je to teško da prihvate.

Bojim se da će se kada za to dođe vreme strašno iznenaditi.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Udar na Rimsku Kurvu se nastavlja, Haiti kurvina ispostava na Karibima.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kako sam se vratio s vigilije uo;i blagdana Uznesenja Blažene Djevice Marije, nemam nameru da budem oštar, bolje reći nisam imao nameru. No, kada vidim da se banjalučki "filozof" Ivan Ninčić - Ivek opet usuđuje da sipa otrov "židova koji to nisu" (čitaj subotara, Mileritskog nakota), onda je red da se kaže koja reč.

Naravno da nema razlike među antikristima, posebno ako se zna da isti Krista i ne poznaju niti u Njega veruju.

Taj koga kao "Krista" (ako ga uopšte i pominju" Krist Crkve Njegove nije, nego fantazmagorija arogantnih egomanijaka, američkih uživalaca konoplje i octa, patološlkih lažova i narcisoidnih kradljivaca identiteta.

Doslovno, oni jesu otelotvorenje njihovog "boga" koji je "ja sam koji nisam",
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070

Nemoj tako, to mu je "rođo" po Darvinove linije.....

Uzgred, ako nije mogo da udje na "manifestaciju" u čast kristalozubnoj, nismo mu mi to krivi, što se nije ranije pripremio, skupio pinjeza i kupio ulaznicu. Nismo doista mogli da utičemo na to ko će moći ući na tu "manifestaciju", (ne obilazimo vašare i panađure).

A, sada ozbiljno da ozbiljnije ne može.

Pogledajmo ovaj video u kome se lepo, polako (za one koji engleski, muternji jezik kristalozube, znaju) pojašnjavaju razlozi zašto je Protestantizam (ta opsesija "pjevača") POGREŠAN.


Ps. Nemojmo se zavaravati i sablažnjavati zbog ,logoa koji je autor videa izabrao.... lično mi je taj logo mnogo bolji od one subotarske nakarade s križem koga proždire plamen "velike borbe" kristalozube...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Interesantno je da se uopšte vode ovakvce rasprave. No, kada se u jednačinu ubaci činjenica da su ih izazvali upravo akoliti kontra znanja, kojima o gle čuda ni ostali zaraženi protestantskim virusom, nisu po volji, pa sebe krunišu nekakvim krunama i zlatnim kreditnim karticama, onda nema mesta čuđenju.
 
Natrag
Top