'Niđe razlike' među antikristima

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Što kažu, tko sam ja? Pitao je Isus svoje učenike.

Židovi: Iv 10,33: Odgovoriše mu Židovi: "Zbog dobra te djela ne kamenujemo, nego zbog hule: što ti - čovjek - sebe Bogom praviš."

Kuran: Меѕіh, ѕіn Меrјеmіn, ѕаmо је роѕlаnіk – і рrіје nјеgа ѕu dоlаzіlі і оdlаzіlі роѕlаnісі – а mајkа nјеgоvа је uvіјеk іѕtіnu gоvоrіlа; і оbоје ѕu hrаnu јеlі. Роglеdај kаkо Мі іznоѕіmо јаѕnе dоkаzе, і роglеdај, zаtіm, nјіh kаkо ѕе оdmеću.

Masoni: Isus Krist je samo čovjek i u rangu je religioznih propovjedika kao što su Buda, Muhamed, Zaratustra, ....

Thomas Paine - "protestantski prosvjetitelj": Po rođenju i po vjeroispovijedi bio je Židov [Isus] i bio je Božji sin na isti način kao i svaka druga osoba, jer je Stvoritelj Otac Sviju.

Pismo veli da je Isus samo Čovek.

'Niđe razlike' među antikristima. :)

A što kažu Kristovi?

Iv 1,1 U početku bijaše Riječ i Riječ bijaše u Boga i Riječ bijaše Bog. ... I Riječ tijelom postade i nastani se među nama i vidjesmo slavu njegovu - slavu koju ima kao Jedinorođenac od Oca - pun milosti i istine.

Iv 20,28: Odgovori mu Toma: "Gospodin moj i Bog moj!"

1 Iv 5,20: Znamo: Sin je Božji došao i dao nam razum da poznamo Istinitoga. I mi smo u Istinitom, u Sinu njegovu, Isusu Kristu. On je Bog istiniti i Život vječni.

Tit 2,13: iščekujući blaženu nadu i pojavak slave velikoga Boga i Spasitelja našega Isusa Krista.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Slobode čoveka i građanina, njemu divljaštvo. Fino....sve govoriš o sebi samom.

A zabrana vjere u Boga od francuskih revolucionara tebi je borba za ljudske slobode i prava!?!? "Duše", sve si o sebi sam rekao, očitovao si se. Ti si divljak i antikrist jednak ovima koji vjeru u Boga zabraniše, a ti ih veličaš i "slobodarima" nazivaš.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Samo ti uzdiži tiraniju i feudalizam...što bi mladi rekli.."baš si retro".. :).

Nije mi jasno sda ljudi u 21 veku se mogu zalagati za feudalizam.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A zabrana vjere u Boga od francuskih revolucionara tebi je borba za ljudske slobode i prava!?!? "Duše", sve si o sebi sam rekao, očitovao si se. Ti si divljak i antikrist jednak ovima koji vjeru u Boga zabraniše, a ti ih veličaš i "slobodarima" nazivaš.

Još se nije očitovo... Još nije ali se da naslutiti....


Ujedno, što visoko "obrazovani" i "prosvećeni" zagovornici "ljudskih prava i sloboda" kažu na činjenicu da EU planira da na teritorijama država članica zabrani (kao što je to SAD uradila sa školama) Sveto Pismo kao "homofobnu, mizoginu i nasilnu knjigu"?

Prokletinja muhamedanaca i talmud židova su naravno nedodirljivi i poželjni.

Naravno, već se uvelike spremaju "Politički Korektni" "prevodi" Svetog PIsma, iz koji će biti izbačene knjige koje nisu u skladu s ideologijama "ljudskih prava i sloboda", Isus sveden na hipi gej gurua, a naglasak stavljen na lenčarenje subotom, pasenje trave i New Age "djecu duge"......
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Još se nije očitovo... Još nije ali se da naslutiti....

Je, :) očitovao se je kao divljak i antikrist, evo ti dolje.

Jovan Prezviter je napisao(la):
Slobode čoveka i građanina, njemu divljaštvo. Fino....sve govoriš o sebi samom.
A zabrana vjere u Boga od francuskih revolucionara tebi je borba za ljudske slobode i prava!?!? "Duše", sve si o sebi rekao, očitovao si se. Ti si divljak i antikrist jednak ovima koji vjeru u Boga zabraniše, a ti ih veličaš i "slobodarima" nazivaš.

Sada znamo s kime posla imamo.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Je, :) očitovao se je kao divljak i antikrist, evo ti dolje.


A zabrana vjere u Boga od francuskih revolucionara tebi je borba za ljudske slobode i prava!?!? "Duše", sve si o sebi rekao, očitovao si se. Ti si divljak i antikrist jednak ovima koji vjeru u Boga zabraniše, a ti ih veličaš i "slobodarima" nazivaš.

Sada znamo s kime posla imamo.

Zašto me to ne čudi...

Ah, pa da...

Znaš li s kime imamo posla?

S slugama i prorocima onog koji je "Ja sam koji nisam"

Trebam li dalje da detaljišem o kome je reč?

I posle se neko čudi zašto su mi oni na ignore...

Ne činim ništa više od onog što mi Crkva savjetuje, a to je da se s njime i "prorocima" njegovim u DIJALOG NE ULAZI.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ne braniš ti Bibliju za koju si rekao da ti je strip. Ti si je unizio već odavno. Ti i "ekstremi" francuske revolucije ste isti. Oni Bibliju napadaju u ime "revolucije" dok ti to isto radiš u ime crkve.

Ali ostaje da je tebi Deklaracija o Pravima divljaštvo. Prava čoveka tebi su "divljaštvo" a diktatura feudalizma istinske vrednosti.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Zašto me to ne čudi...

Zbog ovoga te ne čudi.

1612008929099.png


 
Natrag
Top