NEW LINE BIKE??? dobri ili losi???

Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Sta kazete o ovim biciklama xD ???
armstrong-giro-ttx-lo.jpg


6174_Epic_Epic_Blk.jpg


Alu%20bajk%20Titan(1).jpg


author-basic-asl-2(1250x780).jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2010
Poruka
59
Pa.....
Kažem da imaju 2 točka,ima nešto malo iznad prednjeg točka pa se valjda za to drži rukama,ima lanac,pedale..... :D
Postavio si 4 slike koje predstavljaju po mom mišljenju 4 različite grupe.
Prvi je pomalo ružan al s obzirom na njegovu namjenu i nije bitno mada bi se tu moglo nešto bolje odraditi.
Ostale mi mrsko komentarisati.
Nego pogledaj ovaj ovdje:
http://autobus.cyclingnews.com/photos/2007/tech/features/trekmtb_launch07/SLorence764_2034.jpg
Nije loš,jel da?
:)
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Hahahaha kakav komentar........kad postavljas neq sliku ubaci kao sliku o_O a ne kao link :) ............ bajs nije los ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2010
Poruka
59
Hehe ne znam jel ovo bila dobra il´ loša kritika al nije ni bitno.
Razmišljao sam kako bi valjalo da su točkovi 28",da ima prednji amortizer i ostala čuda prirode. :)
Slučajno sam naletio na taj model i onda mi se mnooooogo dopao jer je sve ono što bih ja htio od bicikla.
Pa lakše mi je ubaciti link....o_O
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Znam da je lakse al' imas pravila foruma...........meni je administrator izmenio post i postavio umesto linka sliku i upozorio me ! :) .......... ovo nije kritika zelim samo da ti ukazem na pisanje postova ;)
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2009
Poruka
9
New Line su po meni losi...

Ja imam Capriolo Cobru i zadovoljan sam pravo...
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Znam ja da su NEW LINE losi ali sto neko nekupi pa da vidimo :) za te pare mozete se vozitiii ufff kolko ocete :D . . . imam ja trkacku laku sa uzanim gumam znas kakva je bolja od tvoje cobre 100 puta ;) a stara 20 godina :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.04.2010
Poruka
59
To je zakon.
Mada ako su starije generacije,onda znaju biti i teške.
Aluminijum je zakon,lagano a izdržljivo.
Mada meni masa ne smeta,nabijam kondiciju.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Heheehehe bajs jeste star ali je lagan ;) voznja na njemu (ako se vozite po dobro asvaltiranom putu) je fenomenalna . . . okrenem pedalu 2-3 puta i ide sama :D
 
Natrag
Top